Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Messenger de yanlışla gönderilen mesajı geri alma

308 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda yanlış gönderilen mesajı geri çekme konusunda Facebook Messenger kullananlar için nasıl yapılır, nasıl yapılmış konusunda siz takipçilerimize bilgi vereceğiz.

İstemeden veya isteyerek atılan mesajlarda sonradan geri alma, atılan mesajı silmeyi düşünebilirsiniz. Bu nedenle mesajı geri alma konusunda sizlere aşağıda vereceğimiz adımlarla bu işlemi anlatacağız.

FACEBOOK MESSENGER MESAJI GERİ ALMA

Messsenger kullanıyorsanız atılan mesajı, sohbeti 10 dk. İçinde geri çekme imkânı sunmaktadır. Bu süre zarfında mesajı her iki taraftan karşılıklı olarak geri çekebilirsiniz.

Bunun için iki farklı türde mesajı kaldırma imkânı sunmaktadır. Sadece kendinden ve herkes için kaldır seçeneğini kullanarak mesajı silebilirsiniz.

  • Mesaja uzun basıyoruz
  • Kaldır Seçeneği göreceksiniz.
  • Herkes için kaldır ve Kendin için kaldır
  • Yukarıda iki farklı menüden yanlış atıldığını düşünüyorsanız mesajı her iki kullanıcı arasından kaldırabilirsiniz.

Diğer seçenek de sadece karşı tarafta mesaj kalacak şeklide sadece kendinizden silmek için kullanabilirsiniz. Böylece yanlışla attığınız, pişmanlık duyduğunuz mesajları bu şekilde iki taraftan silebilirsiniz.

Bu konumuzda facebook messenger gönderilen mesajı silme, geri alma konusunda bilgi vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altından yorumlar kısmından bize ulaşabilir diğer tüm konularda bilgi almak için ücretsiz e-posta abonesi olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın