Sponsorlu Bağlantılar

Tiktok Tarih Zaman Çizelgesi Nedir

40 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Tiktok uygulamasında bazı terimler, özellikler hakkında bilgi vereceğiz. Tiktok geçmiş zaman çizelgesinde son etkinliğinizden bu yana geçen gün, hafta ve ay sayısına bağlı olarak Tiktok etkinliklerinizin geçmişini gösteren verilerdir. Tiktok geçmiş zaman raporu olarak da isimlendirilse yeri vardır.

Kısaca özetlemek gerekirse zaman çizelgesi, Tiktok da gerçekleştirdiğiniz etkinliklerin görünümü diyebiliriz.

Bunun için Uygulama > Profil > Ayarlar > Gizlilik > Verileri indir adımları üzerinden verilerinizi indirerek görüntüleyebilirsiniz.

Buradan geçmişte beğendiğiniz videolardan tutunda diğer tüm bilgilerinizi de görebilirsiniz. Veri indirme işlemi biraz uzun sürebilir bunun için indirildikten sonra size bir mesaj olarak bilgi gelecektir. Bu bilgiler Txt, Json dosyası şeklinde indirilmektedir.

TİKTOK YARDIM VE DESTEK HATTI

Bu konumuzda Tiktok zaman çizelgesi nedir konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD:2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın