Sponsorlu Bağlantılar

Tiktok ’ta İzlenen Videoların Geçmişini Görüntüleme

56 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Tiktok video izlenme geçmişini görüntüleme hakkında bilgi vereceğiz. Bir video izlerken yenilen sayfadan doları bazı videoları kaçırabilirsiniz. Kaçırdığınız bu videoları tekrar izlemek isteyebilirsiniz.

Bunun için bu kaçırdığınız videoları tekrar görüntülemek ve izlemek isterseniz bunu izlerken beğenmeniz gerekir, eğer beğenmediyseniz bu videoları göremezsiniz.

Eğer beğendiniz video yarıda kaldı sonrasında akış sayfasında kaçırdıysanız bunu bulmanız kolay olacaktır. Şimdi bu videoları nasıl bulabilir, geçmişi görüntülemek istediğinizde aşağıda adımlarla bulmanız mümkündür.

Bunun için Verilerinizi indirmeniz gerekecektir. Verilerinizi indirmek için Uygulamayı Açın > Profil > Izgara İşareti > Gizlilik > Verilerinizi İndirin > Talep oluştur > Txt veya JSon şeklinde indirebilirsiniz. Siz Txt uzantılı olarak verilerinizi indirebilirsiniz.

Bu indirme işlemi biraz zaman alabilir. Bunun için indirme işlemi tamamlandığında size bilgi olarak gelecektir. Buradan beğendiğiniz videoları görebilirsiniz.

İzleme geçmişi işlevini belirli kullanıcılar tarafından kullanılabilmektedir bu özelliği herkes tarafından kullanılamayacağını unutmayın. Siz sadece veri indirerek görüntüleyebilirsiniz.

Verileri indirme talebinde bulunduğunuzda aşağı yukarı 24 saat kadar bir zaman alabilmektedir. Bu işlem biraz uzun sürdüğü için tam performans vermeyebilir.

TİKTOK YARDIM VE DESTEK HATTI

Şuan için Tiktok video izlenme geçmişi görüntülenme bu şekilde gerçekleşmektedir. Instagram uygulamasında olduğu gibi beğenilenleri görememektesiniz.

Bu konumuzda Tiktok’ta izlenen video geçmişini görüntüleme hakkında bilgi verdik. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın