Sponsorlu Bağlantılar

Android kilitli ekranda GSM operatör isimlerini gizleme

77 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Android telefon veya tablette kilitli ekran da görünen Telefon GSM operatör ismini değiştirme konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Telefonunuzu kendinize göre kişileştirme yapabilir kullanmış olduğunuz Turkcell, Vodafone, Turk Telekom operatörünün ismini kendi adınız, eşinizin veya çocuklarınızın adıyla değiştirmek isteyerek özelleştirebilirsiniz.

Bizde bu konumuzda bu işlemin nasıl yapılacağına dair yazımızda bulabilirsiniz. Adım adım nasıl değişir hep birlikte inceleyelim.

  • Ayarlar
  • Bildirimler ve Kontrol Merkezi
  • Durum Çubuğu
  • Cihaz kilitliyken operatör adını göster
  • Bu adımı etkinleştirdiğiniz de bu kısım üzerinden farklı bir isim ile değiştirebilirsiniz.

Yukarıda adımlarla Android cihazlarda kullanılan GSM operatör ismini değiştirebilirsiniz. Xiaomi, Samsung, Htc, Asus, Oppo, Oneplus, Huawei, Lg, General Mobil, Nokia markaların kullanmış olduğu arayüzü farklı olduğu için menüler farklılık gösterebilir.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Android kilitli ekranda operatör adını değiştirme konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın