Sponsorlu Bağlantılar

Tiktok para çekme hatası

213 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son yılların en popüler uygulamalardan biri olan Tiktok’da yaşanan bazı sorunlardan biri olan Tiktok para çekme hatası hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Tiktok kullanıcıları tarafından sıklıkla sorulan sorulardan biri de Tiktok para çekme sorunu aşağıda vereceğimiz ipuçlarını kontrol ederek sorun varsa bunu gidermeye çalışınız.

TİKTOK PARA ÇEKME SORUNU

Tiktok kullanıcı hesabıma USD banka hesabımı tanımlıyorum fakat para geri iade oluyor, bu sorun nasıl giderilir, nasıl çözülür bununla ilgili olarak acil dönüşlerinizi beklemekteyim.

Daha önceki konularımızda Tiktok para çekme işleminin nasıl olduğunu yazımızda belirtmiştik. Bu yazımızda Tiktok para çekmeyle yaşanan problemlerini ele alacağız.

Uygulama üzerinde canlı yayın videolarından dolayı biriken hediye bakiyeleri çekmek için cüzdan ( Wallet ) tanımlı kredi kartı veya banka kartınızın olması gerekmektedir.

Bu bakiyelerden % 20 kadar kesinti yapılmaktadır. Bununla birlikte canlı hediyeler kısmından “para çek” butonu ile tanımlı hesabınıza parayı çekebilirsiniz.

Burada püf noktası olarak 20 dolar bakiyeniz olduktan sonra banka hesabınıza tanımlı mail adresine giden kodu doğrulama yerine yazarak paranızı çekebilirsiniz.

TİKTOK YARDIM VE DESTEK HATTI

Yukarıda doğrulama kodu girmeniz gerekecektir. Ayrıca ilk defa para çekecekseniz banka bilgileri veya kredi kartı, banka kartı bilgilerini doğru olarak girmeniz gerekecektir.

TAVSİYE VİDEO;

Bilgilerinizi doğru yazmadığınız sürece Tiktok para çekme problemi yaşayabilirsiniz. Bu konumuzda Tiktok para çekme sorunu konusunda konusun da bilgi vermeye çalıştık.

Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilir, diğer Tiktok sorunları için yardım ve destek hattımızı kullanabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın