Köpek sahiplenme

OnePlus Sms Sorunu ve Çözümü

86 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda OnePlus sms hatası ve bununla ilgili olarak sorunun çözümü, sorunun giderilmesi hakkında bilgi vereceğiz.

OnePlus sms göndermede yaşanan problemler genellikle Android güncellemesi sonrasında oluşabilmektedir.

Bu sorunla ilgili olarak herhangi bir ek güncelleme ile sorunun giderilmesiyle ilgili bir adım atılmamıştır.

Şimdi bu yazımızda OnePlus sms gönderilmiyor, OnePlus sms geç gidiyor hatası için aşağıda vereceğimiz çözüm yollarını denemek gerekecektir.

ONEPLUS SMS HATASI ÇÖZÜMÜ

Bu sorunu gidermek için telefonumuz da bulunan Google Play Store uygulamasını açıyoruz. Daha sonra yüklü olan uygulamalardan Carriers Services veya diğer adıyla Taşıyıcı Hizmetler uygulamalardan bulup bu uygulamayı kaldırıyoruz.

Daha sonra telefonu yeniden başlattığımızda OnePlus mesaj gönderme sorunun giderildiğini göreceksiniz.

OnePlus Android güncellemesi ile ilgili bir yama güncellemesi gelene kadar bu sorunun devam edeceğini göstermektedir. Yeni bir güncelleme gelene kadar sms gönderme sorunu çözümü bu şekilde olacak gibi görülmektedir.

Bu konumuzda OnePlus sms gönderme sorunu çözümü hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle problemlerinizi paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın