Sponsorlu Bağlantılar

Tiktok kişilerden arkadaş bulma

9.470 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda kişilerinizde arkadaş bulma işleminin nasıl yapılacağına dair sizlere ipuçları vermeye çalışacağız.

Yeni bir tiktok hesabı açtınız ve arkadaş bulmakta zorlanıyor musunuz? O zaman telefon rehberinizdeki kişileri paylaştığınızda bu kişiler arkadaşlık önerisi olarak gelecektir.

 Bu nedenle kişilerinizi paylaşıma açarak arkadaşlarınızı kolaylıkla bu uygulama üzerinde bulabilirsiniz. Bizde bu işlemin nasıl yapılacağına dair sizlere yazımızda anlatmaya çalışacağız.

TİKTOK REHBERDEKİ KİŞİLERİ PAYLAŞMA

Uygulamayı yüklediniz ve kendinize hesap açtığınız bundan sonraki adımlarda telefon rehberinizde kişileri entegrasyon yaparak arkadaş bulmak istiyorsanız ilk önce yapılması gerekenler;

Hesabınıza bir telefon numarası eklemeniz gerekecektir. Bunun için Profil > Ayarlar > Hesabımı Yönet > Telefon numarası bu kısma bir telefon numarası kayıt ederek tanımlayalım.

Telefon üzerinden “Kişiler” > “izinli uygulamalar” burada “tiktok” uygulamasına izin verdiğinizde telefon rehberinizdeki kişileri aktarmış olacaksınız.

Böylece telefon rehberinde kayıtlı ve tiktok hesabı olan arkadaşlarınız önerilen kişilerde görünmeye başlayacaktır. Kolaylıkla bu şekilde arkadaş edinme şansınız olacaktır.

TAVSİYE VİDEO;

Ama bunlardan birini istemiyorsanız rehberinizi tekrar geri kapatarak engellemiş olursunuz. Bu önerileri bu şekilde de devre dışı bırakmış olursunuz.

Tavsiye Yazı: Tiktok Yardım ve Destek Sayfası

Bu konumuzda telefon rehberinden tiktok arkadaş bulma konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın