Sponsorlu Bağlantılar

Tiktok için 10 ipucu

459 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda sizlere tiktok ipuçları hakkında bilgi vereceğiz. Eğer sizde tik tok kullanıyorsanız bu püf noktaları oldukça işe yarayacaktır.

Bu uygulanın içinde boğulmaktan kurtaracak olan pratik ipuçları ile sizde iyi bir kullanıcı olabilirsiniz. Aşağıda size yardımcı olan ipuçları ile hayran sayınızı da artırabilirsiniz.

KAMERA

Bilindiği gibi tik tok da kısa videolar çekilmekte ve paylaşılmaktadır. Bunun için mobil cihazınızın iyi bir kamerası olmasına dikkat ediniz. Eğer sizde iyi bir tik tok fenomeni olmak istiyorsanız ucuz telefonlardan kaçınız.

ZAMANLAMA

Tik tok hayranlarınızı, kitlenizi bir arada tutmak için gönderilerinizi zamanlayabilirsiniz. Haftada iki veya üç ve aynı zamanlarda gönderi zamanlaması yaparak kitlenizin ne zaman paylaşım yapacağını ve etkileşiminiz daha iyi olmasını sağlarsınız.

DİĞER AĞLARDAN FAYDALANANIN

Tik tok kitlenizi artırmak için tik tok da paylaştığınız videoları diğer sosyal ağlarda paylaşın Facebook, Instagram, Twitter gibi ağları kullanın bu ağlardan tiktok hesabınızı ziyaret etmek için etkileşimde bulunun.

GİZLİLİK AYARLARI

Diğer tik tok kullanıcıların videolarınızı indirmesi için izin verin bunun için gizlilik ayarlarını kontrol ediniz ve video indirme izinlerini açınız. Bunun nedeni indirilen videolarda sizin kullanıcı adınızı görecekler ve hesabınızı ziyaret etmenizi sağlayacak bir etkileşimdir.

BEĞENMEDİĞİNİZ VİDEOLARI SİLİN

Yanlışlar, hatalar yaptığınız videoları silin tekrar yükleyin iyi video içeriği çıkarana kadar bunu deneyiniz. Tik tok video silme işlemin nasıl yapılacağına dair bilgi alabilirsiniz.

GERİ SAYIM ÖZELLİĞİ

Gerekli zamanı elde etmek için çekim için geri sayım zamanlamanızı kullanabilirsiniz. Böylece tik tok da çekim yapmak için zamanı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

IŞIKLANDIRMA, KAMERA VE EYLEM

Videolarınızı eşit parçalara ayırın, iyi bir aydınlatma kullananın, ayrıca videolarda dikkat çekici ifadeler, iyi açılar yakalayın. Arka planda gölgelere dikkat ediniz.

TELİF HAKLARI

Eğer tik tok da bir video çektiğiniz arka planda bir müzik ile bu gönderiyi paylaşamıyorsanız o zaman tik tok telif haklarını ihlal ediyor olabilirsiniz. Bu nedenle tik tok’un sunduğu şeylerden yararlanın.

TAVSİYE VİDEO;

ETİKETLER

Daha çok kitleye erişmek için hashtag etiketleri kullanın. Bunun için videonuzla alakalı ve popüler etiketleri fazla kullanmamak şartıyla # etiketi kullanın.

PROVA ETMEK

Video çekmeden önce çekeceğiniz videoların bir provasını yapabilirsiniz. Böylece daha az hata ve mükemmel sonuçlar çıkaracaktır.

Tavsiye Yazı: TikTok Yardım ve Destek Hattı

Yukarıda konumuzda TikTok kullanımı püf noktalarını vermeye çalıştık iyi sonuçlar elde etmek için yukarıda verdiğimiz adımlarla mükemmel sonuçlar almanız mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın