Sponsorlu Bağlantılar

instagram görüntülü arama da kamera açılmıyor sorunu çözümü

9.506 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda bizlere soru cevap sayfamızdan gelen şikayetlerden biride instagram da görüntülü sohbette geçeceğimde kameranın açılmaması, kamera sorunu yaşandığı sıklıkla sorulmaktadır.

İnstagram kamera sorunu neden dolayı yaşanmaktadır, niye açılmıyor kullandığım telefonla alakalı mı veya uygulamada yaşanan problemler nedeniyle mi olmaktadır bu sorulara cevaplar aranmaktadır.

İnstagram da canlı yayın veya diğer instagram kullanıcıları ile gerçekleşen görüntülü aramalarda kameranın çalışmama nedenleri arasında instagram uygulaması veya telefonun yazılımsal, donatımsal sorunları nedeniyle yaşanabilmektedir.

Bunun için telefonun kamerası diğer uygulamalarda açılıyor mu, çalışıyor mu bunu kontrol ediniz. Eğer diğer cihazlarda çalışıyor veya çalışmıyorsa sorunun telefonun işletim sisteminden veya kamera kaynaklı olduğu ön plana çıkmaktadır.

Telefonun işletim sisteminin güncel sürüm kullanıp kullanmadığını kontrol ediniz cihazın yazılımı güncelleyin. Kamerada donatımsal arızalar olabileceğini unutmayın kontroller sonrası teknik servise verebilirsiniz.

Diğer uygulamalarda herhangi bir problem, hata yok sadece instagram da kamera çalışmıyorsa o zaman instagram uygulamasında sorun olabilir. Bunun için uygulamayı güncelleyin.

Uygulamanız güncel ve kamera çalışmıyor hata alıyorsanız bu sefer instagram sorun bildir ile bunu karşı tarafa bildirmeniz gerekecektir.

İNSTAGRAM SORUN BİLDİR

 

  • Uygulamayı açın
  • Ayarlar
  • Yardım
  • Sorun Bildir
  • Bir şey çalışmıyor

Yukarıda adımlarla instagram da bir şey çalışmıyor adımları ile kameranın canlı aramalarda çalışmadığını beyan edebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO:

Bu konumuzda instagram da canlı arama, görüntülü sohbet, canlı yayında kamera çalışmıyor sorunu, hatası, problemi ve çözüm yöntemlerini sizlere vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bize iletebilir veya instagram sorunları çözümü sayfasında bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın