Sponsorlu Bağlantılar

Tiktok canlı yayın kısıtlaması sorunu

316 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Tiktok canlı yayın yasaklandı sorunu ve bununla ilgili olarak sorunlara cevaplar arayacağız.

Bir kullanımız tarafından genel olarak yaşının 21 yaşından büyük olmasına rağmen hep ceza yediğini ve sürekli canlı yayın kısıtlaması olduğundan bahsetmektedir.

Son yılların popüler uygulamalardan Tiktok’da canlı yayın yapabilmek için belli kriterlerin olması gerekmektedir. Bununla ilgili canlı yayın yapmak için kullanıcıları şu şartların yerinde olması gerekmektedir.

Tiktok canlı yayın yapma sınırı en az 1000 kullanıcıya ulaşması gerekmektedir. Ayrıca canlı yayın açmak için 16 yaşından üstünde olmanız gerekmektedir.

Bu şartları yerine getirdiğinizde Tiktok canlı yayın özelliğine sahipsiniz. Bu canlı yayın yasaklandı problemi neden kaynaklıdır?

TİKTOK CANLI YAYIN KISITLAMASI PROBLEMİ SORUNU

Bu sorunda ihlal nedeni “yaşı tutmayan kullanıcı” olarak karşınıza çıkmaktadır. Kısıtlamanın saati, ihlal sayısı ve ceza yediği günü kadar her şey yazılmaktadır.

Şimdi bu sorunla alakalı neler yapılabilir sorun nasıl çözülür, düzelir? Bunun için yapabileceğimiz adımda ayarlar kısmından sorun bildir kısmından bu geri bildirim olarak Tiktok bildireceksiniz daha sonra Tiktok sizinle iletişime geçtiğiniz de kimlik bilgilerini paylaştığınızda bu sorun bir daha karşınıza çıkmayacaktır.

Tavsiye Yazı; Tik Tok Yardım ve Destek Hattı

Bu sorun genel olarak yaşınızın tutmadığını sanan kullanıcılar tarafından Şikâyet nedeniyle de gerçekleşmektedir. Böyle olduğu için sık sık Şikâyet edilmeniz nedeniyle sorun yaşanabilmektedir.

Canlı yayın yasağı bu nedenle oluşmaktadır. Bunun için Tiktok sorun bildir üzerinden bu problemi çözmek için kullanabilirsiniz.

Böylece tik tok canlı yayın yasaklandıyaşı tutmayan kullanıcı” hatası bir daha yaşanmayacaktır. Tik tok sorularını için tik tok yardım ve destek hattı üzerinden sorunlarınızı tarafımıza yazarak sorunlarınızı çözmeye çalışacağız. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın