Sponsorlu Bağlantılar

Tik tok canlı yayın yaş sınırı nedir

282 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Bu konumuzda tik tok canlı yayın yaş sınırı hakkında sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Son yılların popüler uygulamalarından olan ve isminden oldukça bahsedilen Tik tok da canlı yayın yapmak için bazı şartları yerine getirmek gerekecektir.

Böylece canlı yayın katılımı için uygun koşulları yerine getirdiğinizde canlı yayına girmiş oluyorsunuz.

Acaba bu şartlar nedir, kısaca bunlardan bahsetmek gerekirse tik tok takipçi sayısının en az 1000 hayran kitlesine sahip olması gerekmektedir.

Bununla birlikte canlı yayın akışı yapabilmek için yaş sınırın 16 + olması gerektiğini belirtmek gerekecektir. Böylece tik tok canlı yayın yaş sınırı 16 ve üstü olarak söyleyebiliriz.

Canlı yayınlarda sanal hediye gönderme özelliği de ayrıca mevcuttur. 18 yaşı ve üstü kullanıcılar için Tik tok sanal hediye gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Canlı yayın özelliği Bin takipçiniz olduğunda canlı yayın (live broadcast ) özelliğini aktif olduğunu göreceksiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Tavsiye Yazı; Tik Tok Yardım ve Destek Hattı

Bu konumuzda tik tok canlı yayın yaş sınırlaması nedir, tik tok canlı yayın için gerekli şartlar nelerdir bununla ilgili olarak sorulara cevaplar vermeye çalıştık.

Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın yorumlar kısmından bizimle paylaşabileceğiniz gibi diğer Tik tok sorunlarınız için yardım ve destek sayfamızdan sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın