Sponsorlu Bağlantılar

Tik tok video indirme ayarları

623 views
Sponsorlu Bağlantılar

link ekle tik tok video nasıl

 

Merhabalar daha önce konularımız da tiktok videoları nasıl indirilir konusunda anlatımımız olmuştu. Bu konumuzda ise tik tok videoları indirme ayarları konusunda “videolarımı kim indirebilir” ayarının nasıl yapıldığına dair bilgi vermeye çalışacağız.

Musical.ly tarafından geliştirilmiş kısa videolar paylaşabileceğiniz ve bu videolara yüz efektifleri, ses efektifleri ekleyerek hoş vakit geçirebileceğiniz bir sosyal ağ olarak söyleyebiliriz.

Bu ağ da paylaşın videoları sizin verebileceğiniz izinlerle telefona indirebilir veya diğer sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Bizim bu konumuzda tiktok videolarını kimler indirebilir bunun ayarını nasıl yaparız? Bununla alakalı sizlere ipucu vermeye çalışacağız.

TİKTOK VİDEOLARIMI KİMLER İNDİREBİLİR?

Eğer tiktok da paylaştığınız videolara indirme izni vermek istemiyor ve kimsenin indirmesine müsaade etmek istemiyorsanız bunu ayarlardan halledebilirsiniz.

  • Profil
  • Sağ üst köşede üç nokta ( ayarlar )
  • Gizlilik Ayarları
  • Videolarımı kim indirebilir

Bu ayara girerek video indirme izinlerini ayarlayabilirsiniz. Burada Herkes, Arkadaşlar, Kapalı olarak üç farklı ayar bulunmaktadır. Videoları indirmeye kapatmak için “kapalı” konuma getirerek engellemiş olacaksınız.

Tavsiye Konu; Tiktok yardım hattı

Yukarıda konumuzda tiktok ile ilgili konularda yaşadığınız sorunlarınız için sayfamızı kullanarak sizlere yardım ve destek sağlayabiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın