web hosting

Huawei ekran görüntüsü alma

447 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Huawei ekran görüntü nasıl alınır? Konusunda bilgilendirme yapmaya çalışacağız.

Huawei akıllı telefonlarda ekran görüntüsü çekmek yeni kullanıcılara tarafından pek bilinmemesine rağmen öğrendikçe işinize yarayacak bir özellik olacaktır. Telefonda oynadığınız oyunların, video içinde bir sahnenin görüntüsü alma, bir mesaj içeriğinde ekranın görüntünü çekme ihtiyacı duyabilirsiniz.

Kullandığınız marka Huawei cep telefonu olunca akıllara Huawei ekran görüntü çekme sorunu gelebilir bizde bu konumuzda Huawei markalı ve P9, P10, P20, Smart, Mate, Lite, London, Pro, Gr5 modellerde ekranın görüntüsünü çekme konusunda bilgi vereceğiz.

HUAWEİ EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜ ALMA

Huawei akıllı telefonlarda ve diğer Android tabanlı işletim sistemli cep telefonlarda genel olarak ekranın görüntüsünü almak için Güç + Ses Kısma düğmelerine basmanız yeterli olacaktır deklanşör sesi ile birlikte ekran resmini çekeceksiniz.

Bunun dışında Huawei ekran resmi çekme için yeni teknolojisi KNUCKLE-SENSE teknolojisinden yararlanabilirsiniz. Bu özellikte ekranın fotosunu düğmeler yardımı ile değil de parmağınızın eklem yerini ekrana iki kere vurmanız yeterli olacaktır.

Yukarıda metotla Huawei ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Bu özelliği cep telefonda etkinleştirmek için;

  • Ayarlar
  • Akıllı Yardım
  • Daha Fazla
  • Akıllı Ekran yakalama

Yukarıda adımlarla Knuckle-Sense özelliği aktif etme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu konumuzda Huawei ekran resmi nasıl çekilir konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu yazımızla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
web hosting

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın