Sponsorlu Bağlantılar

Skype görüşmelerini telefona kaydetme

64 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Skype görüşmelerini telefona nasıl kayıt ederiz, nasıl kaydedilir hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Şu son aylarda içinde yaşadığımız malum sebeplerden dolayı uzaktaki akrabalarımızı, arkadaşlarımızı görüntülü, sesli aramak için birçok alternatif uygulamalardan yararlanmaktayız. Bunlardan biride Skype uygulamasıdır.

Bu uygulamada sesli aramaları telefona kaydetmek için herhangi bir yöntem var mıdır? Bizimde bu konuda sizlere aşağıda vereceğimiz adımlarla görüşmeler nasıl kaydedilir yöntemi vermeye çalışacağız.

SKYPE’DE SES VE VİDEO KAYETME

Skype video aramaları kaydetmek için oldukça basit yöntem vardır. Bunun için uygulamayı açıyoruz. Skype bir görüşme yapmak için arama yapıyoruz.

Bu arama esnasında ( … ) üç nokta işaretine basıyoruz. Burada bir yazı karşınıza gelecektir. Start Recording ( kaydetmeye başla ) bu butonu kullandığınızda Skype görüşmelerini kaydetmeye başlayabilirsiniz.

Bu kaydetmekle beraber kiminle görüştüğünüzü de tutacaktır. Bu kayıtlar 30 gün süreyle tutulmaktadır. Ayrıca sonradan bilgisayarınıza kaydetme imkânı da sunmaktadır.

TAVSİYE VİDEO;

Böylece Skype görüşmelerini bu şekilde kaydedilmektedir. Not olarak söylemek gerekir, karşı tarafın bilgisi dışında görüşmeleri, sesleri kaydetmek yasal suç olabileceğinizi aklınızdan çıkarmayınız.

TAVSİYE YAZI; Skype sohbet konuşmalarını kaydetme

Bu konumuzda Skype de görüşmeleri kayıt altına alma, kaydetme konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın