Sponsorlu Bağlantılar

Tik tok arama geçmişi nasıl temizlenir

795 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda tik tok arama geçmişi silme konusunda siz takipçilerimize nasıl silinir hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Son zamanların popüler video üretme uygulaması olan tik tok da arama yaptığınız da arama geçmişinde görünen arama kelimeleri nasıl temizlenir? Bu anlatımında bilgimizi sunacağız. En son aramalara göre video önerileri karşınıza çıkmaktadır.

Arama geçmişi yaptığınız kelime önerileri karşı karşınıza sık sık o videolar geldiğinde içeriklerden usanabilirsiniz. Bu nedenle tik tok arama geçmişi temizlemek icap edebilir. Bizde konuyu fazla uzatmadan geçmiş nasıl temizlenir? Hemen anlatıma geçeceğiz.

TİK TOK ARAMA GEÇMİŞİ NASIL SİLİNİR

Uygulama da cachle bellek veya diğer adıyla ön bellek temizleme de diyebileceğimiz arama kalıntılarını silmek için hemen uygulamayı açıyoruz.

  • Uygulama
  • Profil
  • Ayarlar { üç nokta }
  • Önbelleği Temizle

Yukarıda adımları takip ederek tik tok önbelleği silme işlemini gerçekleştirdiğiniz de karşınıza devamlı görünen önerilen videolar çıkmayacaktır.

ARAMA GEÇMİŞİNİ TEMİZLEME

Arama kısmında geçmişte aradığımız kelimeleri silmek için tek tek X işaretine basarak sileceğiniz gibi toplu olarak silmek için “arama geçmişini temizle” kısmından tümünü temizleyebilirsiniz.

Bu yazımızda tik tok arama kalıntıları nasıl silinir konusunda siz takipçilerimize destek vermeye çalıştık.  Bu konuyla alakalı sorularınız veya sorunlarınız için tik tok destek merkezi sayfamıza tüm sorularınız göndererek cevaplar vermeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın