Sponsorlu Bağlantılar

Telegram Yardım // Destek // Şikayet Hattı

Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda sizlerden gelen telegram sorunları, telegram da oluşan problemler hakkında sizlere elimizden geldiği kadarıyla sizlere destek olmak üzere bu yazımızı yazmaya karar verdik.

Telegram uygulamasının bizimle hiç bir alakası olmadığını sadece bu konumuzda bildiklerimizi, bilgilerimizi, deneyimlerimizi sizlere aktarmak amaçlı olarak bu konuyu ele aldık. Güvenli bir şekilde anlık mesajlaşma servisi olan telegram bir çok platform üzerinde hizmet vermektedir.

Bu hizmeti web telegram, mobil cihazlarda android ve ios işletim sistemine sahip ipad, iphone cihazlarda kullanarak sınırsız dosya alıp gönderme, şifreleme, grup mesajları büyük boyutlu dosyaları alıp verme ve düşük, zayıf mobil bağlantılarda bile kullanabilirsiniz. Bu esnada sorunlar ve hatalar ile karşılaşabilirsiniz. Bizde bu konumuzda telegram kullanımı esnasında oluşan hatalar için telegram yardım hattı , telegram şikayet hattı olarak bu yazımız altında sizlerden gelecek sorulara cevap vermeye telegram destek olmaya çalışacağız.

Telegram Rus yazılımcı tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Resmi sitesi “https://telegram.org/” adresi üzerinden bu yazılımla ilgili detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

telegram support için “https://telegram.org/faq” adresi üzerinden sık sorulan sorulara cevap alabilirsiniz. Bize soracağınız destek, yardım, şikayet konusunda sayfamızın hemen altında yorumlar kısmına sorunlarınızı tarafımıza sorabilirsiniz.

telegram iletim hattı olarak Twitter üzerinden @telegram kullanıcısını takip edebilir ve sorularınızı buradan DM olarak atabilirsiniz. Telegram uygulaması üzerinden online destek alabilirsiniz. Bunun için Settings { Ayarlar } > Ask a Question üzerinden +42400 numara ile mesajlaşmak üzere yardım, destek alabilirsiniz. Telegram destek hattı konusunda sizlere iş yoğunluğuna göre kısa zamanda cevaplar vermeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Telegram Yardım // Destek // Şikayet Hattı (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Telegramda fazla kod istemeden artık kodlarım sms olarak gelmiyor. Tekrar deneyiniz diyor saatlerdir fakat yine de düzelmedi. Nasıl düzelecek?

    • çok fazla istediyseniz, 2-3 gün süre beklemenizi tavsiye ederim. ne kadar süredir bu devam ediyor. Bu genelde bu tür uygulamalarda fazla kod istediğiniz zaman hesabınız geçici olarak banlıyor kodu yollamıyor.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın