Sponsorlu Bağlantılar

Telegram grup kurma

59 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Telegram da nasıl grup kurulur bunu yazımızda sizlere anlatmaya çalışacağız.

WhatsApp yeni sözleşmesi ile son 72 saat’de 25 milyon  kullanıcının Telegram geçtiği şu günlerde bizde Telegram da az bilinen özelliklerden bahsedeceğiz.

Bu özelliklerden biride Telegram’da grup nasıl kurulur bu sizlerle paylaşacağız. IOS ve Android cihazlardan için nasıl grup oluşturulur anlatacağız.

TELEGRAM GRUP OLUŞTURMA

IOS işletim sistemli cihazlardan iPhone da grup oluşturma için > Yeni Mesaj > Yeni Grup > bu adıma girdiğinizde İOS cihaz için bir grup kurabilirsiniz.

Android > Yeni Sohbet > Yeni Grup adımını seçtiğinizde buradan Grup için kişileri ekleyebilirsiniz. Böylece telegram gruba kişi ekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Telegram da 200 000 kişi sayısına kadar kişi eklenebilmektedir. Bununla ilgili olarak ilerleyen konularda bunun nasıl olduğunu anlatacağız. Yukarıda konumuzda basit bir şekilde Telegram da grup oluşturma 2021 yılında anlatmaya çalıştık.

TELEGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

İlerleyen yıllarda yeni özellikler geldiğinde kişi sayısı değişebilmektedir. Yeni gelişmeler için sitemizde mail abonesi olabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Telegram grup kurma nasıl yapılır, nasıl yapılmış bunu anlatmaya çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın altında veya Diğer Telegram sorunlarınız için yardım ve destek hattı üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022 -2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın