Sponsorlu Bağlantılar

Meizu C9 format nasıl atılır

30 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Meizu C9 format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Meizu C9 sıfırlama işlemine başlamadan önce birkaç önemli püf noktasına değineceğiz daha sonra asıl konumuz Meizu C9 formatlama konusunda bilgi vereceğiz.

Telefonlar, bilgisayar, tablet ve işletim sistemine sahip cihazlarda virüsler, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışlar ve teknik servis öncesinde genel olarak cihazlara format atılmaktadır. Meizu C9 silme işlemi öncesinde cihazın mutlaka bir yedeğini almayı ihmal etmeyi unutmayın.

Telefon rehberi, notlar, fotoğraflar, videolar ve diğer önemli verilerinizi yedeklemeyi ihmal etmeyin.

ANDROİD REHBERİ NASIL YEDEKLENİR

Meizu C9 hard reset atma öncesi rehberinizi yedeklediniz ve son olarak şarjınızın %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Gerektiğinde şarja takılı olarak cihazınızı sıfırlayın.

MEİZU C9 NASIL FORMAT ATILIR

Meizu C9 fabrika ayarına geri almak için iki farklı yöntemle deneyeceğiz. İlk adım telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak cihazımızı sıfırlayalım.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Tümünü sil > Sil bu adımları takip ederek cihazınızın içindeki tüm verileri silerek eski fabrika ayarına geri alacağız.

Diğer bir formatlama yöntemi de cihazın üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak gerçekleştireceğiz.

MEİZU C9 NASIL SIFIRLANIR

Son yöntem cihazın üzerinden fiziksel tuşları kullanarak gerçekleştireceğiz. Bunun için aşağıda adımları takip edelim.

  • Cihazı kapalı konuma alalım
  • Sesi açma tuşu + güç tuşu birlikte basınız.
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutalım
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirelim.
  • System Upgrade ( onay işaretini kaldırın )
  • Clear Data ( onay işareti yoksa işaretleyin )
  • Start

Yukarıda adımlarla Meizu C9 fabrika ayarına sıfırlama işlemini gerçekleştirmiş olacağız. Bu menüleri cihazın üzerinde sesi kısma tuşu ve güç tuşu yardımı ile gelebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Cihazı sıfırlama işlemi sırasında üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarıda kesmeyiniz. Bu konumuzda Meizu C9 format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın