Sponsorlu Bağlantılar

Telefon’dan iki farklı instagram hesabı açılır mı ?

2.594 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda tek bir cep telefon’dan 2 ( iki ) farklı instagram hesabı açılır mı ? konusu üzerinde gelen sorulara cevap arayacağız. iki tane ayrı ayrı instagram hesabınız var ve bunu aynı telefon’da kullanmak istiyorsunuz ve İnstagram Uygulamasında sadece birini açabiliyorsunuz diğer hesabı açmak için farklı formüller denemek gerekecektir.

instagram logo

Mesela nasıl  formül uygulayabiliriz ? hesabın diğerini web browser yani İnternet tarayıcı üzerinden açabilirsiniz yalınız burada bir sıkıntı olacak uygulamada olduğu gibi resim yükleyip paylaşım yapamazsınız  sadece paylaşılan resimlere yorum ve beğeni yapabilirsiniz bunun dışında pek bir şey yapamıyorsunuz.

Peki iki instagram hesabı açacak bir program uygulama var mı ? Bazı uygulamalar telefonda  birden fazla instagram açma olanın sağlamaktadır. Fotogramme , padgram , İnstafollow  gibi programlarda farklı instagram hesabı açabiliyorsunuz ama burada web browser’de açtığınız gibi yorum ve beğeni yapma özelliğini kullabiliyorsunuz fakat resim yükleme işlemi yapamıyorsunuz.

Revize ;

İnstagram’da Yeni Güncelleme ile Çoklu Oturum Açabilme Özelliği Geliyor Hemen Öğren

Arama Tags & Etiket ; 

aynı telefonda iki instagram hesabı nasıl açılır ? , iki farklı instagram hesabı , iki farklı instagram açma programı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın