Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram çoklu hesap nasıl kullanılır?

1.171 views
Sponsorlu Bağlantılar

Daha önce’den yazmış olduğum konuda aynı telefonda birden fazla instagram hesabı açılır mı? konusu revize ederek yeni instagram’da çoklu hesap açma konusu yeniden açtım. Dünyaca popüler uygulamalardan popüler sosyal ağ uygulaması İnstagram’da daha önceden aynı telefonda ikinci bir instagram hesabını diğer üçüncü parti uygulamalar ile açabiliyordunuz bunda sade beğeni yapabiliyor ve yorum ata biliyordunuz fakat resim yüklemek mümkün olmuyordu.  ayrıntılı anlatım için buradan öğrenebilirsiniz. 

instagram çoklu hesap açma ;

İnstagram tarafından resmi bir duyuru olmamasına rağmen İnstagram’da farklı hesabınız var ise tek bir uygulamadan çoklu instagram hesabınızı açabileceksiniz. Birden fazla instagram hesabınız var ise bunun için artık giriş çıkış yapmadan diğer hesaplarınızı aynı app uygulamadan kolaylıkla yönetebileceksiniz.

instagram çoklu hesap kullanma

İnstagram hesaplarınız arasında kolaylıkla geçişler yaparak diğer hesaplarınızı  yönetebileceksiniz. Şuan test denemelerinin yapıldığı ve ilk başta Android işletim sistemine sahip telefonlarda kullanılacağı söylenmektedir. İOS işletim sistemine sahip İphone telefonlarda şuan bir gelişmenin olmadı daha ileri günlerde bu cihazlar içinde kullanılabileceği söylenmektedir.

Arama Tags & Etiket ;

instagram farklı hesap açma , instagram’da çoklu instagram kullanma , instagram iki hesap nasıl kullanılır , instagram çoklu hesap yönetme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın