Sponsorlu Bağlantılar

Tango’da Telefon Numarası Değiştiğinde Ne Olur..?

4.733 views
Sponsorlu Bağlantılar

” Merhaba, Kullanmakta olduğum Iphone 4 model telefonda Tango uygulaması kuruldu. Daha sonra telefon numaramı değiştirdim. Telefon numaram değiştiğinde, ilk telefon numaram ile bağlantı kurduğum ve kişi listemde olan bağlantılarım, bu yeni hattımın olduğu halde de beni Tango üzerinden arayabilir mi? Yani bu uygulama kullanılan telefon numarası veya sim kart’a bağlı mı? ”

Mert Bey’den Soruda Tango uygulamasında telefon numarasını değiştirsek bağlantı kurduğumuz kişilerde değişir mi ? Sorusuna cevap vermek istiyorum.

Akıllı Cihazlarınıza Tango uygulamasını indirdiğinizde Telefon yada Mail Doğrulaması ile Uygulamayı kullanmaya başlaya bilirsiniz. Tangoda Sms ile doğrulama yaptığınızda yeni bir üye olarak ( Tango Member ) kullanıyorsunuz. Akıllı Cihazlarınızda Telefon rehberinizde Tango yüklü olan kişiler ile bu uygulamayı kullana biliyorsunuz.

Tango’da yeni bir hat aldınız ve bunu cihazınıza taktınız ve Tango uygulamasına yüklediniz . Yüklediğinizde Sms doğrulamasını yapınca , Aynen yeni bir üye olarak tekrar kullanabilirsiniz yani daha önce yüklü olan uygulamadaki kişiler tamamen kaybol silinmiş oluyor ve yeni kişiler var ise yada telefon rehberinizdeki tango yüklü kişiler ile bağlantıyı tekrar kurabiliyorsunuz. Mert Beyin Sorduğu gibi Tango uygulaması Sim Kartınıza bağlı ve Sim kartınızda bağlıdır.

Tags – Etiketler ;

Tango’da Yeni telefon numarası , Tangoda yeni hat , Tango kişiler , Tango uygulaması , Tango App , Tango yeni telefon , tango member, Tango yeni üyelik , Tango kullanıcı , tangoda numaram değişti ,tango app numarayı değiştirdim

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Tango’da Telefon Numarası Değiştiğinde Ne Olur..? (13 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Cevaptan anladığım şu: yeni sim kartını taktığımda telefon hafızasında yüklü olan Tango program otomatik olarak çalışmıyor ve benim yeni sim karta (numaraya) gore yeniden tanımlama yapmam halinde yeni bir kullanıcı oluyorum ve eski kullanıcılar kayboluyor. Peki, yeni sim kart ile çalıştırdığım telefonda “eski numaramı” (iptal edilmiş Numara) kullanarak Tango programını açabiliyor muyum? Yani Iphone’da Tango yüklü, telefon numarası yeni ancak ben eski Numara ile Tango’yu kullanıyorum; olabilir mi bu?

 2. Iphone’da Tango yüklü eski hattı çıkarıp yeni hattı taktığımızda Tango uygulamasını biz mi yeni cep numarasını girerek güncelliyoruz yoksa kendiliğinden yapılması gerek böyle bir şey ? Eski hatla açtığım Tango uygulaması telefonda iken o hattı çıkardığımda yerine farklı bir hat taktığımda (Tango uygulaması yüklü) uygulamada bir değişiklik olur mu aynen eski hatla açılanı mu kullanırım ?

 3. Farklı bir numaradan tango açtım ve sonra sildim resim orda kaldı numarayı hatırlamıyorum resmimi nasıl silebilirim

 4. Gül 23 Aralık 2014 at 01:16 – Reply
  Farklı bir numaradan tango açtım ve sonra sildim resim orda kaldı numarayı hatırlamıyorum resmimi nasıl silebilirim
  Bi cvp lütfen Adem bey

  • Gül hanım , NUmarayı hatırlamanız gerekmektedir bir yerlere filan not aldıysanız ?

 5. ya ben tangoyu form ile sildim sonra uygulamayı sildim şu an tangoyu geri yüklesemde profilim gelmedi eski profilimi nasıl geri yükleyebilirim acil lütfen cevap verin

 6. mrhaba bana yardimci olur musunuz numaramı degistirdim. sonra tekrar tango uygulamasını indirdim ama numaramı hatırlamıyorum. hesabıma nasıl ulasabilirim acaba

  • Gamze hanım ,numaranızı hatırlayamadığınız ise biraz zor size yardımcı olamam bu konuda malasef

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın