Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] dollarkeeper eklentisini nasıl kaldırılır?

492 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome kullananlar için baş belası olan zararlı eklentiler genelde bilgisayarınıza kurduğunuz ücretsiz yada deneme amaçlı programlar aracılığı ile bulaşırlar. Tarayıcınıza yerleşen ve kaldırması güç olan bu eklentileri değişik metotlar ile kaldırmak mümkündür. Peki Dollarkeeper eklentisini Google Chrome tarayıcımız dan nasıl sileceğiz ?

1-Adım ; 

Bilgisayar > C: > Windows > Sistem32 > Bu adımları izliyoruz daha sonra klasör ayarlarına giriyoruz ve tüm gizli dosyaları göster seçerek gizli dosyaları seçiyoruz. aha sonra burada Grouppolicy Klasörünü içerisine giriyoruz ve Machine Klasörünü Siliyoruz. Bunun Nasıl yapıldığını aşağıdaki video izleyebilirsiniz.

2-Adım ;

Win + R tuşları çalıştır penceresini açalım. Buraya regedit komutunu yazarak kayıt defterini açalım daha sonra aşağıdaki adımları izleyerek devam edelim.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Chrome  adımlarını izliyorum ve bunun altında ExtensionInstallForcelist klasörünü buluyoruz burada Sağ taraf da jkgtpgddcvmssdas gibi karışık karakterleri siliyoruz ve çıkıyoruz.

3-Adım ;

Son olarak Google Chrome tarayıcımızı fabrika ayarlarına geri getirelim. Bunun için nasıl yapıldığını aşağıdaki konuyu inceleyebiliriz.

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

4-Adım ;

Son olarak Bilgisayarımızı Zararlı yazılım kodlarından temizlemek için AdwClaner programı ile temizleyelim . Bu programın Nasıl Kullandığını aşağıdaki video ile izleyebiliriz.

 Tags – Etiketler ;

Dollarkeeper nasıl silinir , Dollarkeeper nasıl temizlenir , Dollarkeeper eklentisini silme , Dollarkeeper eklentisini kaldırma , Dollarkeeper plugins kaldırma , remove Dollarkeeper plugins , Dollarkeeper eklentisi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın