Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] Tango’da Member Ne Demek ?

4.341 views
Sponsorlu Bağlantılar

Harun Adlı ziyaretçimiz den gelen soru :  Tango Mobil uygulamada Member ne anlama gelir diye bir soru göndermiştir. Member İngilizce kelime olup Türkçe karşılığı ise üye,organ,uzuv anlamları içerir, Tango’da bu kelime Üye Anlamı içermektedir. Tango Üyesi olarak bağlantı kurduğunuz kişi profilini oluşturmadı ise Tango Member olarak görünür.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Yeni Yazı] Tango’da Member Ne Demek ? (13 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Merhaba,
  Erkek arkadaşımın tangodaki arkadaş listesine girdiğimde tango member yazan bir sürü insan var. Bunun ne anlama geldiğini öğrenebilir miyim? Tango member yazan kişileri neden profil isimleriyle göremiyorum?

  • Tango member profil oluşturmamış kişilerdir, tango kullanıcısı anlamına gelmektedir. Profil isimlerini düzenlemedikleri için isim ve soy isimleri göremiyorsunuz.

 2. merhaba ben arkadaşımın listesindeki bir kişiye öncede hem mesaş gnderebiliyordum hem resimlerini grebiliyor resimlerini beğnebiliyor ve resim altına yorum yazabiliyordum ama şim di profilini görbiliyorum resimlerini görebiliyorum ama beğnme yapamıyorum . bildiğim kadarıyla beni enegellemişse profilini hiç göremem değil mi ?

 3. merhaba bende kız arkadaşımın tango daki arkadaş listesinde bir sürü tango member yazılı var bunlarla mesajlajmışmı yani bbir iletişimleri olmuşmu onu merak ediyorum ve isimlerini öğrenmek istiyorum bu mümnkünmü yada mümkünse yardımcı olabilirmisiniz :-D

  • bu sorun Tango ile ilgili bir sıkıntı bu hata bir çok kullanıcı tarafından alınmaktadır.

  • Tango’da sizi takip edenler , telefon listesinde ve tango yüklü olan arkadaşlarınız ve sonradan bağlantı kurduğunuz kişilerdir , Arkadaş listesini göremiyor musunuz?

 4. Tangoda bir arkadasim bana yorum yapiyor benim profilimde ben goremiyorum kendi profilimde benim yaptigin yorumu o goruyor o bana msj atiyor bende msj cikmiyor takipci listememede ekledi yine onu ben goremiyorum nedendir not listemde tel nosu yada mail adresi kayitli degil

 5. Merhaba,

  Tango’da ben takip ettiğim kişileri liste halinde görebiliyorum ama hemen yanında olan Beni takip edenlere takipçilere basılmıyor onlar görünmüyor Bunu görmenin bir imkânı varmı acaba??

  • güncellemenin olması gerekebilir. kendi takipçi ve takip ettiklerinizi görebilirsiniz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın