Sponsorlu Bağlantılar

Swarm’da Profil Fotoğrafını Değiştiremiyorum?

21.624 views
Sponsorlu Bağlantılar

Çok kullanılan ve popüler  mobil uygulamalardan biri olan swarm’da yapılan güncellemeler ile yeni özellikler katılmaktadır. Bu gelen güncellemelerin yanında ise bazı sorunlarıda yanında getirmektedir. Bu sorunun başında swarm profil foto değişmiyor gibi hatalarıdır.

Mobil uygulamanızda Swarm profil resmini değiştirmek istediğiniz her defasında değişmiyor ve hata veriyor ise o zaman başka yollara başvurabiliriz.

swarm profil resmi

Swarm App üzerinden değişmeyen profil resminizi “https://tr.foursquare.com/settings”  adresinden üyelik bilgilerinizi kullanıcı adı ve şifrenizi girerek Ayarlar Kısmından profil resminizi rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan herhangi resmi Swarm Profil Resmi yapabilirsiniz. Bununla birlikte diğer konumuz olan Swarm il değiştirme konusunu inceleyebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

swarm profil resmi nasıl değişir , swarm profil resmi değiştiremiyorum , swarm profil resmi , foursquare profil resmi değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Swarm’da Profil Fotoğrafını Değiştiremiyorum? (3 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın