Sponsorlu Bağlantılar

Swarm da engellendiği mi nasıl anlarım?

5.134 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanların en popüler mobil uygulaması swarm kullanımı artırmak için bir çok yeni özelliği güncellemeler ile getirmiştir. bu özelliklerin en çok çarpıcı öne özellik swarm mesaj özelliğidir.

Swarm Mesaj

Bu özelliği nasıl kullanılır kısaca bununla ilgili olarak’da hemen bahsedelim. Swarm mesaj özelliğini profilinizde arkadaş olduğunuz kişilere veya arkadaş olduğunuz ortak kişilere gönderebiliyorsunuz. burada küçük bir açıklama yaptık’dan sonra Swarm’da Engelleme var ise bunu nasıl anlarım konusunda ipucu vermeye geçelim.

swarm mayor nasıl olunur

Swarm’da Engelli olduğumu Nasıl Anlarım?

swarm da engelli olduğunuzu anlamak için ilk önce kim tarafından engellendiğinizi bilmeniz gerekir eğer bu kişiyi biliyor iseniz bu kişinin profiline baktığınız’da paylaşım resimlerini göremezsiniz ve mesaj gönderemezsiniz yukarıda swarm mesaj özelliğinde hangi şartlarda mesaj atacağınızı söylemiştim. Eğer arkadaş  arkadaş değilseniz saten bu kişiye engelli olduğunuz için arkadaş isteği de yollayamazsınız.

Arama Tags & Etiket ;

Swarm Engelli miyim ? , swarm engelli olduğumu öğrenme , swarm’da engelli olduğu nasıl öğrenirim , swarm kişi blocklama

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Swarm da engellendiği mi nasıl anlarım? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Swarmda arkadaşım değil ama resimleri görünmüyor istek gönder ve arkadaş listesi görünüyor şimdi ben engelli miyim?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın