Sponsorlu Bağlantılar

Foursqare ve Swarm’da Ülke ve Şehir Nasıl Değişir..?

6.097 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Hüseyin

Soru Sor ; kolay gelsin ben Profiliniz deki Şehir/Ülkeyi Değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim bunu iphone 5s kullanıyorum yardımcı olur musun kolay gelsin.

Cevap : Swarm veya Foursqare ‘de Ülke ve Şehir değiştirmek için Profil ayarlarından değiştire biliyordunuz. Yeni gelen özellik güncellemeleri ile bu şehir değiştirme özelliğinin olmadığının farkına vardır. Bu sürüm de olmasa da bundan sonraki yeni sürüm güncellemeleri ile bu özelliğinin tekrar geleceğini tahmin ediyorum.

Swarm Ülke – Şehir Değiştirme Video Anlatım : 

Swarm vw Foursqaure ‘de Ülke ve Şehir güncellemesini sadece web sitesi üzerinden yapabiliyorsunuz. Bunun için ilk önce https://tr.foursquare.com/settings  adresinden üyelik bilgileriniz ile giriş yapıyorsunuz. Profilinizi düzenlemek için Ayarlar bölümüne giriyorsunuz. Burada konum yazan yere istediğiniz Ülke ve Şehir yazarak değişikliği Kayıt Et yaparak yerinizi değiştirmiş oluyorsunuz. Böylece Swarm ve Foursqare de şehir değiştirmiş oluyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Foursqare ve Swarm’da Ülke ve Şehir Nasıl Değişir..? (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Swarmda checkin yaptığım yazının yan tarafında Sakarya 54 yazıyor ben orayı nasıl degistirebilirim profilimde yardım edin lütfen

    • Özge Hanım bir Örnek Resim göndere bilir misiniz , Ekran görüntüsü çekip yollarsanız sevinirim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın