Sponsorlu Bağlantılar

Swarm Check-in ‘ler Facebook & Twitter Nasıl Görünür?

1.113 views
Sponsorlu Bağlantılar

Foursqyaure’nin yerini alan Swarm ile yaptığınız check-in yer bildirimlerini Facebook ve Twitter üzerinde paylaşmanız mümkün daha önceden paylaştığım konu’da Foursqaure’de Facebook ve Twitter check-in nasıl paylaşılır? konusuna destek olarak bu konuyu sizlerden gelen sorular cevap vermek için paylaşmış bulunuyorum. ilk önce Facebook ve Twitter Adreslerini Swarm Bağlamanız gerekecektir. Bunun için aşağıdaki adımları takip ederek bunu gerçekleştirelim.

Twitter ve Facebook’da Swarm Paylaşımı nasıl yapılır?

Swarm Uygulamasını açalım >> Ayarlar >> Facebook & Twitter >> Bu alan içerisinde Facebook ve Twitter kimliğinizi girerek Swarm uygulamasına izin veriyoruz. Bu adımdan sonra hesaplarınızı Swarm bağladıktan sonra geriye Gittiğiniz mekanlarda Check-in yapmaya geldi , Yer bildirimi için seçtiğimiz mekanın altında Facebook & Twitter Simgelerini  göreceksiniz.

facebook ve twitter check-in ekleme

 

Bu simgelerin ikisi’de pasif görünüyordur. Hangi sosyal ağ’da check-in işlemini paylaşacaksanız ona bir kere dokunun o simge belirgin bir duruma geçecektir. yukarıda örnek resimde Twitter paylaşımı olacağı için Aktif durumdadır. Her iki simgeyi seçerek iki yerde’de Check-in paylaşım yapabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

yer bildirimlerini facebook gösterme , check-in twitter paylaşma , check-in facebook nasıl paylaşılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın