Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram’da profilime kim baktı nasıl görebilirim?

7.502 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Zehra

Soru Gönder : Merhaba , Benim instagram profilime kimin baktığını görebilir miyim ?

Cevap : Merhabalar Zehra Hanım ilk önce Soru gönder bölümünü kullandığınız için teşekkür ederim , ayrıca sorunuzun cevabımı mail olarak geri gönderilmiştir. İnstagram’da profilinizi kimlerin gezdiğini normal şartlar’da görmeniz mümkün değil . Bununla ilgili olarak üçüncü parti siteler görebilirsiniz. Bu gibi siteler hiç sağlıklı değildir . Trend Micro tarafından son yapılan açıklamalarda bu gibi sitelerin tamamen yalan olduğunu ve şifrelerinizi ele geçirerek hesabınızı kontrol altına almak olduğunu ve kimsenin profilinizi gezdiğinizi göremeyeceğini açıklamışlardır.

Size söyle bir örnek verecek olursam instagram beğeni kasma veya instagram takipçi artırma gibi yazıları okumuşsunuz dur. İşte bunlar tamamen üçüncü parti sitelere teslim edilen kullanıcılardan oluşmaktadır. yani hiç aslı astarı olmayan işlerdir. O zaman şöyle özetlersek Hiç bir zaman instagram hesabınızı gezenlerin kimler olduğunu göremezsiniz bu uygulamalarda instagram hesabınızı bağlayarak kesinlikle şifrelerinizi ve kullanıcı adınızı vermeyiniz.

Arama Tags & Etiketler ;

instagram profilime kim bakmış nasıl öğrenirim , instagram profilimi kim gezmiş , instagram profilimi kim dolaşmış, instagram fotoğraflarıma kim bakmış, instagram profilime kim baktı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram’da profilime kim baktı nasıl görebilirim? (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. izinli uygulamaları kısmında temizleyin. ve şifrenizi değiştirin eğer sahte uygulamalar kullandıysanız.

  2. Yaa fakat abimin arkadası yapmıs profilin hemen üstünde 1 hafta içinde giren sayızı görünüyor.bunu nasil yaparız…

    • merhabalar, bir ekran görüntü çekip hızlı resimden yükleyin ve link atarsanız bir kontrol ediyim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın