Sponsorlu Bağlantılar

Foursquare yer bildirimleri Facebook & Twitter Nasıl Görünür

4.583 views
Sponsorlu Bağlantılar

Foursquare bulunduğunuz yerlerde etiket yapmak için kullanılan andorind ve ıos işletim sistemleri için uyarlanmış bir sosyal paylaşım uygulamasıdır.

Foursquare rozet

Foursquare facebook yada twitter arkadaşlarınız ile yada sonra ekleyeceğiniz arkadaşlarınızın paylaşımları görerek beğenebilirsiniz. Bu yer bildirim paylaşımlarını Facebook yada Twitter ağlarında görünmesini istiyorsanız Foursquare hesabınıza bağlamanız gerekmekte artık Foursquare yapacağınız yer bildirimlerini görebilir ve facebook ve twitter hesapınız dakilerinde beğenisine açabilirsiniz.

Şimdi Gelelim Foursquare hesabını facebook yada Twitter Hesabına bağlamaya ;

Uygulamayı açıyoruz > Ayarlar > Hesap Ayarları > Facebook & Twitter  Bu kısımdan Facebook veya Twitter hesaplarınızı girerek bağlıyorsunuz  Check in yaptınız yerde facebook yada twitter adresinde görülmesini istediğiniz yeri belirterek yer bildirimlerinizi yaparak işleminizi tamamlıyorsunuz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Foursquare yer bildirimleri Facebook & Twitter Nasıl Görünür (11 Yorum)

Yorum Yaz

    • Selma Hanım , Checkin yapacağınız yerde twitter ve facebook iconu var hangisinde görünmesini istiyorsanız onun üzerine dokunun o icon aktif olacak ve check in yaptığınızda facebook veya twitter da görünecektir.

  1. SWARM HESABIMDA PROFİL RESMİ AŞAĞISINDA FACEBOOK GÖZÜKSÜN İSTİYORUM NASIL YAPABİLİRİM.

    • Özlem Hanım , Ayarlar kısmından hesabınıza facebook bağlayın. Ayarlar >> Facebook & Twitter yazan yerden

    • Profil > Çark işareti ( ayarlar ) >>Facebook & Twitter adımlarının’dan hesabınızı bağlayabilirsiniz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın