Sponsorlu Bağlantılar

Spotify şarkıları whatsapp paylaşma

627 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda spotify’de dinlediğiniz müzikleri, şarkıları whatsapp’da paylaşma konusunda sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Bildiğimiz gibi spotify müzik akış servisi diyebiliriz bu uygulama ile ücretsiz müzik dinleme zevkline varabilirsiniz. Akıllı telefonlara indirilebilen bu uygulamada android, ios işletim sistemli iphone, ipad cihazlarda ücretsiz olarak dinlediğiniz şarkıları telefonlarda iphone veya android telefonlarda cihazınızda WhatsApp uygulaması yüklü ve kullanıyorsanız şarkıları buradan paylaşabilirsiniz.

Bizde bu konumuzda spotify şarkılarını whatsappda nasıl paylaşılır bunu sizlere bu konumuzda anlatmaya çalışacağız.

SPOTİFY DAN WHATSAPP ŞARKI PAYLAŞMA

Dinlediğiniz ve hoşunuza giden bir şarkıyı arkadaşınıza paylaşmak, atmak istiyorsunuz o zaman bunu whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz. Aslında biz bu konumuzda whatsapp diyoruz ama siz bu şarkıları isterseniz kısa mesaj ( sms ), instagram hikayesinde paylaş, messenger, facebook, twitter, line ve seçtiğiniz herhangi bir uygulama üzerinden viber, line, telegram gibi uygulamalar üzerinden de paylaşabilirsiniz.

Bu konumuzda ise Whatsapp üzerinden spotify müziklerini paylaşmayı sizlere resimli olarak anlatmaya çalışacağız.

Spotify müzikleri whatsapp’da paylaşma

  • Uygulamayı açıyoruz
  • Beğendiğiniz dinlediğiniz veya dinlemediğiniz bir şarkıyı paylaşmak için şarkının hemen sağ yanında … üç nokta işareti göreceksiniz burayı açınız.
  • “Paylaş” bu butonu kullanarak paylaşmak istediğiniz platformu seçiniz.
  • WhatsApp uygulamasını seçiyoruz.
  • Buradan uygulamadan kime gönderecekseniz seçiyorsunuz.
  • Gönder ile sevdiğiniz kişilere whatsapp üzerinden spotify şarkılarını birer link olarak paylaşıyoruz.

Sizi bu link spotify yüklü ise telefonda uygulamayı açarak dinlemenizi sağlayacaktır. Web üzerinden ise sayfaya yönlendirerek oturum açmanızı sağlayarak dinlemenizi sağlayacaktır.

Bu konumuzda spotifyde şarkıları whatsapp atma konusunda yardımcı olmaya çalıştık. Bununla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından veya diğer sorularınız için soru & cevap sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın