Sponsorlu Bağlantılar

Spotify Kodları ile Şarkı Sanatçı Çalma Listesi Arama

44 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Spotify kodu kullanarak şarkılar, sanatçı ve çalma listesi bulmak konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Spotify en etkin bir şekilde kullanabilmek için birçok özelliğin olduğunu çoğu kişi bilmemektedir. Bunlardan biride şarkılar, sanatçı veya çalma listesi ararken Spotify kodu kullanarak arama yapmaktır. Spotify kodu ses dalgasına benzeyen özel bir koddur.

Bu kod her şarkıda, çalma listesinde ve sanatçının profilinde bulunan bir koddur. Bu kodu okutarak kolaylıkla Spotify bulabilirsiniz.

Bu kodu direk okutabileceğiniz gibi telefonunuza indirdiğiniz resmin üzerinden de okutarak listenize ekleyebilirsiniz.

SPOTİFY KODU İLE ARAMA YAPMA

Spotify Kodu ile arama yapmak için “Arama” menüsüne giriyoruz. Sağ üst köşede “Kamera” simgesini göreceksiniz.

Bu simgeye dokunduğunuzda kamera açılacaktır. Bu kameradan Spotify kodu direk olarak okutabileceğiniz gibi telefonunuz galerisinden de indirdiğiniz Spotify kodunu okutarak aramalarda kolaylıkla bulabilirsiniz.

TAVSİYE YAZILAR;

SPOTİFY LİSTEYİ YOUTUBE AKTARMA

SPOTİFY ŞARKILARI INSTAGRAM HİKAYESİNDE PAYLAŞMA

Böylece hızlı bir şekilde arama sonucunu elde edebilirsiniz. Bu konumuzda Spotify kodu ile hızlı arama işlemi nasıl kullanılır bunu sizlerle paylaşmaya çalıştık.

TAVSİYE VİDEO

Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabileceğiniz gibi destek hattı üzerinden bize tüm konularda sorularınızı gönderebilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın