Sponsorlu Bağlantılar

Spotify listesini Youtube Aktarma

619 views
Sponsorlu Bağlantılar

İsviçre menşei olan müzik dinleme platformunda daha önceden Spotify dinleme listesi nasıl oluşturulur? Bunu önceki konularımızda siz takipçilerimize anlatmaya çalışmıştık. Bu konumuzda ise Spotify Listesini Youtube aktarma konusunda nasıl yapılır? Bunu siz takipçilerimize bilgi vereceğiz.

Spotify ‘de dinlemek için oluşturduğunuz müzik listesini Youtube aktarmayı düşünüyorsanız bunun için birkaç geliştirilmiş araçlar vardır. Bizde bu araçlardan faydalanarak spotify listesini transfer ederek aktarabilirsiniz.

SPOTİFY LİSTESİNİ YOUTUBE AKTARMA

Bu kullanacağımız programlarda günlük 10 adet dönüştürme sınırı olacaktır buna dikkat ederek bir liste hazırlayacağız.

Bunlardan kullanacağımız araçların ilki “https://www.playlistbuddy.com/ adresi üzerinden bu listeyi dönüştürebilirsiniz.

Bu programda Spotify kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra çalma listesini bu yazılımlar kolaylıkla çevirebilirsiniz. 300’den fazla parçayı aktaramamaktadır.

Bununla ilgili spotify listesini youtube aktarma konusunda diğer yazılımlar için aşağıda Spotify yazılımlarını kullanabilirsiniz.

  • PlaylistConverter
  • TuneMyMusic

Tavsiye Yazı; instagram yardım hattı

Yazılımlarını kullanarak spotify listesini youtube aktarma işlemini başarıyla dönüştürebilirsiniz. Bu konumuzda Spotify müzik çalma listesini nasıl çevirebiliriz? Bununla ilgili bilgi vermeye çalıştık. Bununla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın