Sponsorlu Bağlantılar

ınstagram gruptan ayrılma

34 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Dünyaca ünlü popüler sosyal ağlardan biri olan ınstagram da gruptan çıkma konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Instagram mesajlaşma veya diğer adıyla direct mesaj özelliğinde grup oluşturarak mesajlaşabileceğiniz gelişmiş bir yetiye sahiptir.

Burada eşiniz, aileniz, dostunuz, arkadaşlarınızda oluşturabileceğiniz grup sohbetlerini gerçekleştirebilirsiniz. Fakat istenmeyen gruplara eklendiğinizde çıkmanız gerekebilir. Bizde bu yazımızda ınstagram gruptan ayrılma işleminin nasıl yapılacağına dair yazımızda yeni başlayan kullanıcılara bilgi vereceğiz.

INSTAGRAM GRUPTAN NASIL ÇIKILIR

İstenmeyen bir gruba katıldınız veya artık sohbet ettiğiniz gruptan ayrılmayı düşünüyorsanız o zaman aşağıda vereceğimiz adımları takip ederek ınstagram gruptan ayrılma işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

  • Instagram uygulamasını açınız
  • Instagram dm kısmına giriniz
  • Ayrılmak istediğiniz grup üzerine dokunun
  • Sohbet ekranına girin
  • Sayfanın en altında “Sohbetten Ayrıl” yazına dokunun.

Bu işlem sonunda ınstagram gruptan çıkma işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bundan böyle artık o grup üzerinden size bir daha mesaj gelmeyecektir.

INSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Bu konumuzda ınstagram gruptan nasıl ayrılır, ınstagram gruptan nasıl çıkılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer İnstagram da yaşanan sorunlarınızı bizimle yardım ve destek hattı sayfamızdan paylaşabilirsiniz.  KOD: 2021-2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın