Sponsorlu Bağlantılar

Instagram’da Yanlışlıkla Bir Fotoğrafı Beğenirseniz

34 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram da yanlışla bir kişinin gönderisini beğendiğinizde ne olur, bunun farklına varır mı, beğenirsek ne yapmalıyız bu yazımızda vermeye çalışacağız.

Instagram akışı, arkadaşlarınızın platformda paylaştıklarından oluşmaktadır. Yani takip ettiğiniz kişilerin gönderilerini akışlarda görebilirsiniz. Instagram da en çok hayran sayfamızın, en sevdiğiniz arkadaşınız hatta eski sevgilinizin sayfasını sıklıkla ziyaret edebilirsiniz.

Birinin profiline girdiğinizde veya takip ederken yanlışlıkla gönderiyi beğenebilirsiniz. Takip edin veya takip etmeyin bir kişinin profiline girdiğinizde beğendiğiniz fotoğraf veya video aylar, günler önce paylaştığında ve bunu siz bakarken yanlışla beğendiğiniz de utanç verici olabilmektedir.

Eğer böyle bir duruma düştüğünüzde ne yapabilirsiniz, yanlışla beğendiğiniz ne yapabilirsiniz bununla ilgili olarak aşağıda sizler için ne yapabiliriz bununla ilgili bilgi verelim.

Eğer yanlışla birilerinin gönderdiğini beğendiğinizde karşı tarafın telefonuna bildirim gidebilir veya bildirimleri kapalı ise gitmeyebilir buda var. Fakat büyük olasılıkla bildirim gidecektir.

Karşı tarafa bildirim gittiğinde bildirimi hemen kaldırdığınız zaman bu bildirim silinecektir. Bu nedenle beğendiğiniz anda beğeni hemen kaldırabilirsiniz. Karşıdaki kişi de elinde cihazla oynamıyor o an instagram da değilse bu nedenle ondan hızlı davranmanız gerekiyor.

İPUCU;

Bir kişinin profiline girerek stalk yapmak veya gönderilerine bakmak istiyorsanız, izlerinizi kaybetmek için telefon veya tabletinizi uçak moduna alabilirsiniz. Bunu yapmak için tüm içeriğin yüklendiğinden emin olunuz. Daha sonra telefonu uçak moduna alınız.

Böylece yanlışla beğendiğinizde karşı tarafa bildirim gitmeyecektir. Yanlışla beğenseniz bile internete bağlı olmadığınız için beğeni bildirimi gitmeyecek, internete bağlı olduğunuzda akışı yenilediğiniz de o görseli beğenmediğinizi göreceksiniz.

İNSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Bu nedenle yanlışla beğeni sonrasında hemen beğeni geri çekmek doğru olacaktır. Eğer takip ettiğiniz kişiyi engellerseniz o zaman karşılıklı takipten çıkacağınız için ileride dostluk adına daha vahim şeyler olabilir.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda instagram da gönderileri yanlışla beğenme konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın