Sponsorlu Bağlantılar

Spotfly şifre değiştirme

30 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda spotfly şifresi nasıl değişir, değiştirilir, konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Müzikleri dinlemek için geliştirilen bu platform da mobil uygulamalarda şifre değiştirme ile ilgili olarak bir menünün olmaması nedeniyle kullanıcılar şifreyi nereden değişir olarak araştırmaktadır.

Bizde bu konuya istinaden spotify parola değiştirmek için aşağıda adımlarla size nasıl yapılacağına bilgi vereceğiz.

SPOTFLY ŞİFRE DEĞİŞTİRME LİNKİ

Mobil uygulama üzerinden mevcut parolaları değiştiremediğiniz için bunu sadece web üzerinden değiştirmek mümkündür. Bu nedenle aşağıda adımlarla sizde kolaylıkla işlemi yerine getirebilirsiniz.

Bunun için bilgisayardan veya cep telefonunun internet tarayıcısından “https://www.spotify.com/tr/account/change-password/ adresi üzerinden kullanıcı adınız ve eski şifrenizle giriş yapınız.

Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra “profil” kısmından “hesap” kısmından giriş yapınız. Ya da yukarıda parola değiştirme link adresi üzerinden direk giriş de yapabilirsiniz.

Yukarıda örnek resim de olduğu gibi sol menüde “spotfly parolayı değiştir” menüsü göreceksiniz. Bu menüden kullandığınız geçerli parolayı giriyoruz ve ardından yeni parola tekrarlayarak giriyoruz ve “yeni parola belirle” menüsüyle kayıt ediyoruz.

Eğer spotfly servisine hiç giremiyor ve şifrenizi unuttuysanız ve spotfly şifre sıfırlama işlemini gerçekleştirmek için ise yine web üzerinden sıfırlama url adresi olarak “https://www.spotify.com/password-reset/ adresi üzerinden spotfly parolayı sıfırlama işlemini yapabilirsiniz.

GÜÇLÜ ŞİFRE OLUŞTURMA

Yukarıda adımlarla spotfly şifresini değiştirme konusunda bilgi vermeye çalıştık.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzun dışında kırılması zor, tahmin edilmesi güç şifreler oluşturmak her zaman iyidir.

Bu nedenle aşağıda konumuzda güçlü parola oluşturma konusunda yazımızı okuyarak sizde spotfly hesabınızla alakalı olarak güçlü şifre oluşturarak hesabınızı güvende tutabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın