Sponsorlu Bağlantılar

VLC Player alt yazı indirme

91 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda vlc player de alt yazı indirme konusunda nasıl indirilir, nasıl yapılır, nasıl yapılmış konularında arama yaparak gelen ziyaretçilerimize bu konumuzla alakalı olarak bilgi vereceğiz.

Gün geçtikçe kendini geliştiren ve iptv oynatıcısı olarak olmazsa olmazlardan olan Vlc player de alt yazı indirmek bir o kadar da kolaydır. Eğer sizde alt yazılı bir film izlemek istiyorsanız o zaman bu program tam size göre olacaktır.

VLC PLAYER DE ALT YAZI NASIL İNDİRİLİR

Bu özelliği kullanabilmek için VLSUB özelliği ile alt yazı indirme işlemini gerçekleştireceğiz. Bunun için uygulamayı açıyoruz.

Vlc player de alt yazı indirmek için “Görünüm” ve “VLsub” adımlarını takip ederek alt yazı arama penceresini açacağız.

Alt yazı arama kısmında Subtitles language: Turkish olarak yani Türkçe alt yazı olacağı için bunun seçili olmasına dikkat ediniz. Daha sonra hangi filmin alt yazısını arıyorsanız “title” yani etiket kısmına aranacak kelimeyi yazıyoruz ve arama yapıyoruz.

Burada indireceğimiz alt yazıyı bulduğumuzda “download selection” butonu bastığımızda hemen alta download link adresi görünecektir.

Bu adrese bastığınızda film alt yazısını bilgisayara indirebiliyorsunuz. Böylece Vlc player de film alt yazısı indirme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Böylece vlc player alt yazı bulma işlemi ve vlc player alt yazı indirme işlemlerini kolaylıkla bir arada yapabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu adımlarla artık alt yazı aramaya son kolaylıkla istediğiniz filmin, dizinin, alt yazılarını bu şekilde kolaylıkla bulabilir ve indirmenize izin vermektedir.

Diğer konularımızı ve alt yazı gömme, ekleme konuları da takip etmek için ücretsiz e posta abonesi olarak bizi takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın