Sponsorlu Bağlantılar

Sony Xperia 10 ll format nasıl atılır

22 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Sony Xperia 10 ll format atma konusunda bu işlemin nasıl yapılır tarafını inceleyeceğiz. Telefon ve bilgisayarlara genellikle virüslerin bulaşması, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışları, teknik servis öncesi genel olarak telefonlar sıfırlanmaktadır.

Bizde bu konumuzda Sony Xperia 10 ll sıfırlama işleminin nasıl yapılacağına dair bilgiler vermeye çalışacağız. Telefonu sıfırlama öncesinde cihazın yedeklemesini almayı unutmayın. Telefonun içinde bulunan videolar, resimler, notlar ve telefon rehberinin mutlaka yedeklenmesini tavsiye etmekteyiz.

ANDROİD TELEFON REHBER YEDEĞİ NASIL ALINIR

Sony Xperia 10 ll formatlama öncesinde telefon rehberi yedekledikten sonra cihazın şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olun. Gerektiğinde şarja takılı olarak cihazı sıfırlamasını gerçekleştiriniz.

SONY XPERİA 10 LL NASIL FORMAT ATILIR

Sony Xperia 10 ll silme işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk önce telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak diğeri de telefonun üzerinde bulunan donanım tuşlarını kullanarak cihazı sıfırlayacağız.

Sony Xperia 10 ll hard reset atma işlemi için telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak cihazı eski ilk gün gibi ayarlara getirelim.

  • Menü
  • Ayarlar
  • Gizlilik
  • Fabrika verilerine sıfırla
  • Telefonu sıfırla
  • Herşeyi sil

Yukarıda adımlarla Sony Xperia 10 ll fabrika ayarına geri alma işlemini gerçekleştirebiliriz. Telefonun içindeki bilgiler ile birlikte SD kartın hafızasını da silmek isterseniz o zaman SD kartı sil kutucuğunu da işaretlemeniz gerekecektir.

TAVSİYE VİDEO;

Böylece telefonu bu şekilde hızlı bir şekilde içindeki bilgileri temizlemiş olursunuz. Bu esnada telefondan hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarıda kesmeyin.

Bu konumuzda Sony Xperia 10 ll nasıl sıfırlanır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesi üzerinden bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın