Sponsorlu Bağlantılar

Kullandığı telefon hattını ezberlemekte zorluk çekenler

42 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda kullanmak için yeni hat alanlar veya numarasını bilmeyenler, ezberlemekte zorluk çeken kullanıcılar için Kullandığınız hattın numarası nedir, nasıl öğrenilirim, nasıl bulurum sorularına bu yazımızda cevap bulabilirsiniz.

Ezberleme yetisi zayıf olanlar kullanıcılar, telefon numarasını yeni alanlar mutlaka ilk başlarda telefon numarasını ezberlemek durumunda kalacaktır. Yaşlı kişiler kullandığı telefonu genel olarak aramadan çok aramaya cevap vermek için kullanmaktadır.

Bu nedenle telefon numarası bulmak, öğrenmek için bir başkasından da yardım isteyebilirsiniz. Bunun ilk adımı telefonu alıp yakın birini arayarak telefon numarasının karşı tarafa düşmesidir. Böylece numarayı buradan alabilirsiniz.

Fakat kullandığınız, ezbere bilmediğiniz bir telefonun hattını bulmak aslında oldukça kolaydır. Bunun için telefonun klavyesine *101# tuşlayarak telefonda kullanılan sim kartı takılı hattın numarasını kolaylıkla bulabilirsiniz.

*101# NEDİR

Bu kod Turkcell, Vodafone, Turk Telekom kullananlar için tüm GSM operatörlerinde geçerlidir. Telefonda takılı sim karta ait telefon hattı numarasını öğrenmek için bu kodu kullanabilirsiniz.

Bu konumuzda *101# kod nedir, *101# ne işe yarar, *101# turkcell, *101# vodafone, *101# Türk Telekom sorularına cevap bulabileceğiniz yazımızda sizlere destek vermeye çalıştık.

Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın