Sponsorlu Bağlantılar

Sony Xperia 1 ll format nasıl atılır

30 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Sony Xperia 1 ll format atma işlemi hakkında bilgi vereceğiz. Sony Xperia 1 ll sıfırlama işlemine başlamadan önce birkaç önbilgi aktardıktan sonra konumuz olan Sony Xperia 1 ll formatlama işleminin nasıl yapıldığına dair bilgimizi vereceğiz.

Telefonlara ve bilgisayarlara genel olarak virüslerin bulaşması, donması, takılması, ikinci el satışları ve teknik servis öncesinde genel olarak telefonların içindeki tüm bilgiler silinmektedir. Sony Xperia 1 ll hard reset atma işlemi öncesinde mutlaka telefonların yedeğini alınız.

Telefon içinde videolar, resimler, telefon rehberi ve notlarınızın mutlaka yedeklemenizi alınız. Böylece her ihtimale karşı elinizde yedeğinin olması iyidir.

ANDROİD REHBER YEDEĞİ NASIL ALINIR

Sony Xperia 1 ll yedeğini aldınız ve telefonun şarjının %50 seviyesinde olduğundan emin olunuz gerektiğinde şarja takılı olarak cihazınızı sıfırlamasını yapınız.

SONY XPERİA 1 LL NASIL FORMAT ATILIR

Sony Xperia 1 ll fabrika ayarına sıfırlama işlemi için telefonun içindeki menüleri kullanarak cihazı sıfırlayacağız.

  • Menü
  • Ayarlar
  • Gizlilik
  • Fabrika verilerine sıfırla
  • Telefonu sıfırla
  • Herşeyi sil

Yukarıda adımlarla Sony Xperia 1 ll fabrika ayarına geri döndürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem sırasında telefonun hafıza kartını da silmek istiyorsanız SD kartı sil kutusunu işaretleyin. Böylece telefonun içindeki verileri silerken hafıza kartını da silecektir.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Sony Xperia 1 ll nasıl sıfırlanır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Bu işlem sırasında telefonun üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarıda kesmeyiniz. Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir.

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın