Sponsorlu Bağlantılar

Sony Xperia 10 format atma nasıl yapılır

21 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Sony Xperia 10 format atma işleminin nasıl yapıldığına dair bilgi vereceğiz. Konumuz olan Sony Xperia 10 sıfırlama işlemine başlamadan önce önemli birkaç bilgi verdikten sonra Sony Xperia 10 formatlama işlemini anlatacağız.

Bilindiği gibi genel olarak virüslerin bulaşması, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışları ve teknik servise vermeden önce genel olarak cihazlar sıfırlanmaktadır. Sony Xperia 10 hard reset atma da bu sonuçlardan biridir.

Sony Xperia 10 fabrika ayarına geri alma işlemi öncesi telefonun galerisinde bulunan videolar, resimler, telefon rehberi ve diğer önemli notlarınızın mutlaka yedeğini alınız.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME

Telefonu rehberini yedeklediniz ve son olarak cihaza format atmadan telefonun şarjını kontrol ediniz şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olun ve gerektiğinde şarja takılı olarak işlemi başlatınız.

SONY XPERİA 10 NASIL FORMAT ATILIR

Sony Xperia 10 format atma işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bunun ilk adımı telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak sıfırlamak olacaktır.

Ayarlar > Gizlilik > Fabrika verilerine sıfırlama > SD kart onay ( ? ) > Telefonu sıfırla > Her şeyi Sil bu adımları takip edebilirsiniz.

SD KART bu tercihi dikkatli seçiniz silmek veya silmemek sizin elinizde eğer SD kartı da silmek isterseniz bunun onay kutusunda kutucuğu işaretleyin.

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda adımlarla Sony Xperia 10 fabrika ayarına sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Birde program yardımıyla fabrika ayarına geri döndürebilirsiniz.

SONY XPERİA 10 NASIL SIFIRLANIR

Sony Xperia 10 sıfırlamak için “https://www.sony.com.tr/electronics/support” adresi üzerinden indireceğiniz program ile cihazı sıfırlayabilirsiniz. Bu programda yine şarjınızın %50 seviyesinde ve internete bağlı olduğunuzdan emin olunuz.

Bu konumuzda Sony Xperia 10 nasıl sıfırlanır, nasıl format atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın