Sponsorlu Bağlantılar

kex_exchange_identification read connection reset by peer sorunu çözümü

16 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda kex_exchange_identification read connection reset by peer hatası ve bununla ilgili olarak çözüm önerileri vermeye çalışacağız.

Sorun genel olarak bilgisayar üzerinden SSH ile sunucuya bağlanamama kex_exchange_identification read connection reset by peer sorunu olarak karşınıza çıkabilmektedir. Bununla birlikte bu sorun farklı şekillerde karşınıza çıkabilmektedir.

Bizimde bu konumuzda kex_exchange_identification read connection reset by peer problemi nasıl çözülür, kesin çözüm olmazsa da çözüm yollarını sizler için bu yazımızda vermeye çalışacağız.

Bazı kullanıcılar SSH bağlantısı kurarken mobil internet üzerinden bağlanan kullanıcılar bu sorunu yaşayabilmektedir. Bunun için kex_exchange_identification read connection reset by peer sorunu alabilirsiniz.

Mobil internet yerine Wi-Fi kablosuz ağ bağlantısı kurarak tekrar bağlantıyı deneyiniz. Birde bağlantılarda yetkisiz bir bağlantı olabileceği için bu sorunu yaşayabilirsiniz.

TAVSİYE YAZI; SSH Top Komutu Nedir

Bunun için sunucu üzerinden izinlerinizi tekrar kontrol ederek, bağlantı yapılabilmesi için yetkilendirme yapınız.

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda çözüm önerileri olarak sunucu yönetici tarafından verilecek izinleri ve internet bağlantılarınızı kontrol ederek bu problemin, sorunun deva edip, etmediğini kontrol ediniz.

Bu konumuzda kex_exchange_identification read connection reset by peer sorunu çözümü hakkında SSH üzerinde yaşanan problemin çözümü hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfa da yorumlar sekmesi üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın