Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat’te birinin çevrimiçi olduğunu nasıl anlarsınız

2.402 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda snapchat kullanıcısı çevrimiçi mi nasıl anlaşılır, nasıl bilinir bununla ilgili ipuçları vereceğiz.

Snapchat diğer sosyal ağlar gibi Facebook ve diğer ağlarda arkadaşlarına çevrimiçi olduğunu haber vermez. Çevrimiçi kullanıcılarda küçük yeşil ışık aktif olduğunda bu kullanıcının çevrim için olduğunun belirtisi, habercisidir. Fakat bu snapchat uygulaması için geçerli değildir. Hal böyle olunca bir merak konusu olmuştur.

 

Snapchat kullanıcı çevrimiçi olup olmadığı öğrenmek için artık bundan sonra bir dedektif gibi çalışmak ipuçları toplamak gerekecektir. Bunun için arkadaşlarınız snapchat çevrimiçi mi olduğunu araştırmak gerekebilir bu merakları gidermek için peki bu nasıl olacak?

SNAPCHAT ÇEVRİMİÇİ NASIL ANLAŞILIR

MESAJ ATIN

Snapchat de arkadaşınız çevrimiçi veya çevrimdışı olduğunu bulmak için ilk yöntem arkadaşınıza bir mesaj atmak olacaktır. Bu en güvenilir metottur arkadaşınız çevrimiçi ise saten mesajını okuduğunda görüldü olacaktır. Mesajın okunup okunmadığı hakkında saten bir simge görünecektir.

Kırmızı, mor, mavi, gri renklerin mesajdaki anlamlarını diğer yazılarımızdan öğrenebilirsiniz.

HİKÂYELERİNİ KONTROL EDİN

Bilindiği gibi hikâyeler 24 saat sınırlaması olduğu için arkadaşınız bir hikaye paylaştığında 24 saat zaman dili içinde paylaştığını ve hikayenin ne zaman paylaşıldığı hakkında bir zaman damgası göreceksiniz. Buda size önemli bir ipucu verecektir.

Tabi bu arkadaşınız çevrimiçi olup da hikâye paylaşacağı anlamına da gelmemektedir. Çevrimiçi olup sadece snapchat de gezinti sörf de yapabilir.

SNAPCHAT HARİTASI KULLANIN

Yukarıda verdiğimiz kesin bir çözüm yolu değildir tabi snapchat uygulaması buna izin vermediği için biz sadece ipuçları toplayarak tahminlerimiz kullanacağız.

 

Snapchat arkadaşınız online mi bunu anlamak için snapchat harita özelliği kullanın. Eğer arkadaşınızın konum özelliği açıksa haritada görünecektir. Bitmoji konumuna ilgili bir güncelleme göreceksiniz buradan ne zaman aktif olduğunu görebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda snapchat çevrimiçi olduğunu görmek konusunda sizlere önemli püf noktalarından bahsettik. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden veya snapchat yardım hattı sayfamızdan sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın