Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat Yardım ve Destek Hattı !

Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda sizlerden gelen Snapchat sorunları ile ilgili olarak elimizden geldiği kadarı ile yardım etmeye çalışacağım. Snapchat’de yaşadığınız sorunları , hataları buradan yorum kısmından yazarak tarafımdan veya ziyaretçiler tarafından çözüm bulmaya çalışacağım. Burada bir konuyu ayrıca belirtmek gerekirse Snapchat ile bir ilişkimiz yoktur sadece tecrübeler sayesinde çözüm bulacağız.

Ayrıca Sorularınız için Soru & Cevap Bölümünü kullanabilirsiniz gecikmeler yaşanırsa kusura bakmayın elimizden geldiği kadarı ile herkese cevap yazma çalışıyorum yetişemediğim yerde kusura bakmayın.

Tags ;

Snapchat yardım , Snapchat sorunu , Snapchat hatası , Snapchat sorunu , Snapchat destek hattı , Snapchat sorunu nasıl çözülür, Snapchat hatası ve çözümü , Snapchat müşteri hizmetleri , snapchat bağlantı hatası , Snapchat yedekleme sorunsalı , Snapchat film rulosu , Snapchat sorunları nasıl çözülür , snapchat hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Snapchat Yardım ve Destek Hattı ! (103 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Şifremi hatırlıyorum fakat telefon numaram güncellendi ve onay kodu eski numarama gidiyor.Mail adresim ile giriş yapıp güncelleyemiyor muyum ?

 2. snapchatten telefonla kayıt yaparken şüpheli işlem nedeniyle giriş yapamıyorum şeklinde uyarı alıyorum nedeni nedir birden fazla snapchat actim bundan dolayi mı yoksa birisi beni şikayet ettiği için falan mı oluyor?

 3. Slm kızımın snapchat şifresini kaybettik.
  Email adresini bilmiyoruz
  Telefon nunaramiz değişti
  Sadece snapchat’e giriş ismi var elimizde
  Sürekli sms yada mail yoluyla şifre sıfırla seçenekleri çıkıyor.
  Bu konunun çözümü varmı ?
  Mail ile cevap verirseniz memnun olurum.

 4. snapchati sildim geri yükledim ama geri yükeldiğimde son kaybettiğim anıları bulamadım çok acil bulmam lazım ne yapabilirim?

 5. snapchat hesabımda ki Bana Özel bölümüm silindi ve girmeye çalışınca yeni şifre belirliyorum ve yükleniyor bölümünde bekliyor açılmıyor??
  Mail yoluyla dönüş yapın lütfen yardım edin

 6. bana özel bölümünün şifresini unuttum ve içerisindeki fotoğraflarımı kaybetmek istemiyorum başka şifre sıfırlama yöntemi yokmu?

 7. snapchat hesabımın şifresini unuttum ve kayıtlı cep telefonumu değiştirdim tekrardan nasıl değiştirebilirim şifreyi

 8. Merhaba snapchat hesabım nedenini bilmediğim şekilde kapandı. Uzun süre açılmadı. Bugun tekrar e denedim. Kilidiniz açıldı. Sabrınız için teşekkürler yazdı ekranda ama buna rağmen ben hala giremiyorum

 9. Sohbet ettiğim biriyle bir konuşmayı üzerine basılı tutup kaydettiğimde karşıdaki kişi de onu kaydettiğimi görüyor mu?

 10. Merhabalar
  Uygulamada gönderdiğim ve bana gelen mesajları görüntüleyemiyorum,silinmiş.Mesajlar benim için önemli,nasıl ulaşabilirim?

 11. Merhaba snapchatte bana özel kısmına şifremi bildiğim halde uzun bi süre giriş yapamadım şuanda da giriyorum açıyorum fotoğraflar yüklenmiyor ne yapmalıyım

 12. Merhabalar ben uzun süredir snapchat kullanmıyordum hesapım duruyor şifresinide biliyorum lakin telefon numaramı değiştirdiğim için hesabıma ulaşamıyorum ne yapabiliriz?

  • “https://support.snapchat.com/en-US” giriş sorunları için bu adres üzerinden snapchat geri bildirim yapınız.

 13. Arkadaşlarla mesajlarım silemiyorum hep kalıyor mesajların hepsini silmem için ne yapabilirim silmek istiyorum mesajlar depolanmasın hesabı açtığımdan beri hepsi duruyor

 14. Selamlar Adem Bey ;
  Telefon değiştirdim şifremi hatırlamıyorum maile erişimim var fakat eski telefon numarama mesaj gidiyor (hattı kapattırmıştım) .
  Ve ya güvenlik kodu soruyor bana ben bu güvenlik kodunu da hatırlamıyorum . Ama dediğim gibi maile erişimim var fakat mail gelmiyor bana 2 seçenek sunuyor . ya kod ya numaraya gelen sms . hesabın bana ait olduğuna dair resimler falan var . Çözüm yolunuz nedir var mıdır ? Ve ya Snapchat e özel bir mail adresi var mı support tarzında .

  • merhabalar “https://support.snapchat.com/en-US” adresi üzerinden giriş sorunları için bir forum doldurabilirsiniz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın