Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayardan instagram direct mesajları kontrol etme

495 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram mesajlarını bilgisayardan kontrol etme veya diğer adıyla Pc den instagram mesaj gönderme, mesaj alma konusunda siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız.

Herkesin kullanabileceğini bir sosyal ağ uygulaması olan instagram da her kesime hitap edecek bir video, resim bulabilirsiniz. Bu alan üzerinde her şeyi görmek mümkündür. İnstagram kullanıcıları, topluluğu tutabilmek için yeni özellikler getirmekte ve bunlardan biri de özel mesajlaşma uygulamasıdır.

İnstagram üzerinden mesaj göndermek, almak hatta görüntülü arama yapabileceğiniz bir hizmeti de sunmaktadır. Bu özellikleri kullanabilmek için uygulama üzerinden gerçekleşmektedir. Direk mesaj özelliğini bilgisayardan kullanabilmek, mesaj almak, mesaj göndermek için bilgisayar üzerinden kontrol edilebileceğini biliyor muydunuz?

Bunun için Windows 10 da uygulamalar kısmından indireceğiniz bir uygulama ile mesajları kontrol edebilirsiniz. Bilgisayarda instagram dm kullanma için Windows Uygulama atölyesi üzerinden instagram yazarak uygulamayı bulabilirsiniz.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu özelliği Microsoft Store üzerinden aşağıda resimde görüldüğü uygulama ile yönetebilirsiniz.

Yukarıda instagram uygulamasını yükledikten sonra telefon numarası, e-posta adresi, kullanıcı adıyla giriş yaparak instagram hesabınızı yönetebilir ve bilgisayardan mesajları kontrol ederek kullanabilirsiniz.

Bunun yanında farklı yöntemlerle de bilgisayarınızda instagram mesajlarınızı kontrol edebilirsiniz. Windows olmadan instagram kullanmak isterseniz sanal bilgisayar kurarak da bilgisayarınızdan instagram kullanımını yapabilirsiniz.

Bunun için Bluestacks uygulaması ile bilgisayarda işletim sistemine bu yazılımı kurarak kullanabilirsiniz. Burada bilgisayar içinde sanal Android işletim sistemine kadar kurulum yaparak instagram uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; instagram yardım ve destek hattı

Bu konumuzda bilgisayardan instagram dm nasıl açılır konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

ARAMA KELİMELERİ;

Bilgisayardan instagram dm atma

Bilgisayardan instagram dm atma

Bilgisayardan instagram dm atmak

Pc den instagram dm atma programı

Bilgisayardan instagram mesaj atma programsız 2019

Bilgisayardan instagram mesaj atma programsız 2020

Bilgisayardan instagram mesajlaşma

Bilgisayardan instagram mesajlaşma programı

Bilgisayardan instagram mesajlaşma yazmak

Bilgisayardan instagram mesajlaşma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın