Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat hesap dondurma nasıl yapılır

130 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda snapchat hesap dondurma işleminin nasıl yapılacağına dair siz takipçilerimize ipuçları vermeye çalışacağız.

Anlık mesajlaşma uygulaması olan snapchat de bir süre kullanıma ara vermek istiyorsanız snapchat hesabını geçici kapatabilirsiniz.

Bizimde bu yazımızda snapchat geçici kapatma ile ilgili olarak bu işlemin nasıl yapılacağına dair bilgilerimizi aşağıda vereceğiz. Bu işlem riskli olduğunu hatırlatalım. 30 günlük hesap kapatma süresi sonrasında giriş yapmadığınızda tamamen silineceğini unutmayın.

Bu nedenle sadece 30 günlük bir dondurma işlemi diyebiliriz. Şimdi bu geçici hesap kapatma işleminin nasıl yapıldığına dair bilgi vereceğiz.

SNAPCHAT GEÇİCİ HESAP KAPATMA

Hesabı kapatmadan önce yukarıda uyarılarımızı unutmayınız. Saten size de hesabı kapatmadan bir mesaj gelecektir.

Bunun için snapchat hesap dondurma linkihttps://accounts.snapchat.com/accounts/delete_account” adresi üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapınız.

Bu işlem sonrasında arkadaşlarınız sizinle 30 gün iletişimi keseceklerdir. 30 gün zaman zarfını geçerseniz. Hesabınız tamamen silinecektir.

Hesabınızı yeniden açmak istediğinizde 30 gün içinde oturum açmanız yeterlidir. Şimdi buradan kullanıcı adınız ve şifrenizle onayladıktan sonra hesabınız 30 günlük geçici askıya alınacaktır. 30 günü aştığında hesabınız tamamen silinecektir.

TAVSİYE VİDEO;

Bu işlem aynı zamanda snapchat hesap silme konumuzla da alakalı bir konu olduğu için aynı işlemi iki yerden de yapılmaktadır. 30 gün zaman süresinde hesap silme işlemini gerçekleştirdiğiniz de pişmanlık duyduğunuzda tekrar açmak için size verilen bir süredir.

Hesabınız silindiğinde tüm verilerinizi, snap, mesaj, arkadaşlarınız silinecektir. Geri dönüşümü olmayan kesin silme işlemi bu şekilde oluşmaktadır.

Tavsiye Yazı : Snapchat Yardım Hattı

Bazı arkadaşlar snapchat hesap dondurma var mı konusunda sorular sormaktadır. Bu işlem sadece 30 günlük bir zaman zarfında gerçekleştiğini ve bu süreyi geçtiğinizde hesabın tamamının silineceğini unutmayınız.

Bu konumuzda snapchat geçici hesap kapatma konusunda sorularınıza cevaplar vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın