Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Messenger sohbet balonu nasıl açılır

1.552 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Messenger sohbet balonunu açma konusunda 2019 yıllarının son aylarına geldiğimiz bu yazımızı yayınlıyoruz. 2020 yılında ve diğer yıllarda bu ayarların menülerin yerleri güncelleştikçe değişebilmektedir.

Facebook kullanıcıları için kimine göre kullanışlı kimine göre rahatsız edici gelen bu özellik varsayılan olarak özellik aktif olarak gelmektedir. Bazı kullanıcılar bu özelliği devre dışı bırakarak kullanmayı istemektedir.

Bizimde bu konumuzda Facebook Messenger sohbet balonları nasıl açılır, nasıl aktif edilir? Bunu sizlerle bu yazımızda paylaşacağız.

MESSENGER SOHBET PENCERELERİ NASIL AÇILIR

Eğer sizde sohbet balonlarını tekrar kullanmak istiyorsanız bunun için aşağıda adımlarla işlemi yerine getirebilirsiniz.

  • Uygulamayı açınız
  • Profil
  • Ayarlar
  • Sohbet Balonları

Yukarıda adımlarla konuşma balonlarını açabilir veya isteğe göre tekrar kapatabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz adımlarla sohbet penceresini aktif ettikten sonra tekrar Android telefonlarda ana ekran da kullanıma başlayabilirsiniz.

Böylece Messenger Sohbet balonu açma işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Bazı kullanıcılar sohbet penceresi açılmıyor diye hatalar ile karşılaşmaktadır.

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda ayarları yerine getirdiğinizden emin olunuz. Eğer bu ayarları yaptınız ve hala sohbet baloncukları açılmıyorsa o zaman uygulamayı kaldırıp tekrar yeniden yüklemenizde fayda vardır. Böylece herhangi bir yazılımsal hata nedeniyle bu sorun yaşanabilmektedir.

Bu konumuzda Android cihazlarda Facebook Messenger Sohbet Baloncuğu nasıl açılır, nasıl yapılır, nasıl yapılmış sorularına cevaplar vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın