Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat e-posta ile şifre sıfırlama

10.967 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son ayların en gözde popüler uygulamalarından biri olan SnapChat uygulamasında 1 ve 10 saniye arasında 24 saat süre ile kalacak fotoğraf ve video paylaşımı yapılan bir app uygulamadır. İphone ve Android akıllı telefonlarda kullanılan bu uygulama kullanıcı sayısı oldukça fazla olması ve bazen yeni gelen güncellemeler sonrası veya giriş sorunlarını’da beraberinde getirmektedir. Bu giriş sorunlarından başında şifre sıfırlama yada unutulan şifrelerden kaynaklı olarak şifre yenileme’de yaşanan problemlerdir. 

Snapchat iki farklı şifre yenileme, şifre sıfırlama talebinde bulunabilirsiniz, bunlardan ilki sms ile yeni şifre talebi diğeri ise e-posta adresi üzerinden şifre yenileme dir. Unuttuğunuz şifre için yeni bir şifre talep ettiğinizde sms üzerinden bazen şifre gelmemektedir. Bu yeni şifreyi mail adresi üzerinden e-posta ile talep ederek şifre resetleme , şifre yenileme işinizi görecektir, fakat bunu çoğu arkadaş bilmemektedir. Bizde bu konumuzda snapchat şifre sıfırlama nasıl yapılır? bunu masa başında bilgisayar’da nasıl yapılır? bunu anlatmaya çalışacağım.

 

önceki konularda şifre nasıl yenilenir? veya unuttuğunuz parola nasıl sıfırlama yapılır bunu önceden anlatmıştık, bu konu hakkında önceki snapchat şifre değiştirme konusunu ayrıca inceleyebilirsiniz. Telefonla şifre sıfırlama sisteme daha önce kayıtlı bir telefon numarasının olması gerekmektedir. Telefon üzerinden size gönderilecek olan kısa sms mesajı ile yeni bir şifre talebinde bulunabilirsiniz. Fakat buradaki sorun, tam telefon ile şifre onay kodu isterken uygulamadan atmasıdır. Böylece sil baştan geri dönmek olacaktır, ama en mantıklısı , e-posta yoluyla şifre sıfırlama olacaktır. “https://accounts.snapchat.com/accounts/passwordreset” adresini web tarayıcıya yazınız ve snapchat e-posta şifre sıfırlama sayfasına sizi yönlendirecektir.

karşınıza böyle bir sayfa gelecektir. Bu Sayfa’da snapchat hesabı açarken sisteme kayıt olduğunuz e-posta adresini girin ve “ben robot değilim” kutusunu onaylayarak reCaptcha doğrulamasını geçerek snapchat şifre sıfırlama işlemi için e-posta adresinize bir mail link adresi gelecektir, bu link yardımı ile snapchat parola sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. yeni şifre belirleme sayfasında iki kere yeni şifre girerek şifrenizi değiştirmiş olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Snapchat e-posta ile şifre sıfırlama (7 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Kardeşim bunu yapıyoruz e postaya şifreniz değiştirildi diye bildirim de geliyoor ama yine de şifreniz yanlış diyor. Yardımcı olun deliricem eski fotoğraflarım vardı hep

    • sizin sistem kayıtlı e-posta adresinize link gelmiyor mu, oradan yeni şifre belirleyeceksiniz sadece

    • Banada bildirim geliyor şifreniz değişti diye ama şifreyi girdikten sonra şifre yanlışş diyor…lütfen ya yardımcı olur musunuuzz yapamıyorum

  2. Ben numarami degistirdim ama snapchati degistirmeyi unutmusum e posta da girmemistim hatirladigim kadariyla yeni mail hesabimi giriyorum kabul etmiyor hesabimi geri alamayacakmiyim

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın