Sponsorlu Bağlantılar

SnapChat Şifresi Nasıl Değişir?

3.029 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca ünlü popüler uygulamalardan biri olan anlık video veya fotoğraf paylaşarak 6 saniyelik kısa video şeklinde paylaşılan ve bir çok filtresi olan Snapchat app uygulamasında bu işe yeni başlayan kullanıcılar tarafından gelen sorulardan biride snapchat şifresi nasıl değişir? konusu hakkında resimli bir anlatım işe snapchat parola değiştirme konusu üzerinde duracağız.

Snapchat Parolası Nasıl Değişir?

 Snapchat uygulamasını açtınız ve şifre değiştirme isteğiniz varsa , Profil > Sağ üst köşe’de Çark İşareti ( Ayarlar ) > Şifre > 

 

yukarıda adımları izledikten sonra Mevcut şifrenizi giriyorsunuz , şifreyi girdikten sonra yeni şifre oluşturuyorsunuz ve yeni şifreyi tekrar girerek doğruluyorsunuz. 

Böylece Snapchat şifre değiştirme işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Birde snapchat uzun zamandır kullanıyorsunuz ama uygulamayı indirip kullandıktan sonra girdiğiniz şifreyi unuttunuz? peki ne olacak? 

Uygulama Açıkken Kullandığınız Şifreyi Unuttunuz ? 

konu içinde dediğim gibi uygulamayı indirdiniz ve uygulamayı belli bir süre kullandınız fakat girdiğiniz şifreyi unuttunuz ne yapacaksınız? Profil > Ayarlar > Şifre adımlarını takip ediyorsunuz. Şifreni mi Unuttun? butonu kullanmamız gerekecektir . 

Şifre sıfırlama iki farklı yol ile yapılmaktadır. Telefonla , E-Posta Yoluyla olmak üzere hesabı açarken sisteme girdiğiniz telefon numarasına “Telefonla” adımını seçtiğiniz’de bir doğrulama kodu gelecektir bu kodu doğru bir şekilde girdiğinizde snapchat şifre değişir .

 

E-Posta yoluyla adımını seçtiğiniz’de ise yine hesabı açmak için kullandığınız e-posta adresinize doğrulama kodu gönderecektir , böylece snapchat şifre sıfırlaması yaparak , snapchat şifresini yenileyeceksiniz. 

Arama Tags & Etiket ;

snapchat şifresi , snapchat şifresi nasıl değişir , snapchat parolası nasıl değişir , snapchat şifresi değiştirme , snapchat parolası değiştirme , snapchat şifre yenileme , snapchat şifre değiştir , How SnapChat passwords change 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın