Sponsorlu Bağlantılar

Skype sohbet penceresi yazı boyutunu ayarlama

515 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Skype konuşma penceresinde yazı boyutu nasıl ayarlanır? Bu makalemiz içinde siz takipçilerimize anlatmaya çalışacağız.

Eski günlerimizde Msn Messenger var iken pek Skype bilinmezdi fakat Messenger yerini almaya başlayan Skype de artık anlık mesajlaşma, görüntülü arama, sesli arama özelliği aktif olarak kullanılmaktadır.

Hal böyle olunca Skype kendi geliştirmekte geri kalmadı ve birçok göz doldurucu özelliği ile kullanıcılara kullanım kolaylığı sunmaktadır. Bizim bu yazımızda Skype yazı fontu ayarlama konusunda aşağıda vereceğimiz ipucu ile yazıları büyütme, yazıları küçültme konusunda makalemize yer verdik.

SKYPE YAZI BÜYÜTME

 Mobil uygulama ve masaüstü uygulama olarak kullanılan anlık mesajlaşma uygulamasında masaüstü uygulamamızı açıyoruz.

  • Ayarlar
  • Mesajlaşma Sekmesi
  • Metin Boyutu

SKYPE YAZI BOYUTU BÜYÜTME

Skype metin boyutunu ayarlama için yukarıda örnek resimde görüldüğü gibi boyutlar daha küçük, küçük, normal, geniş, daha geniş olarak sohbet penceresi yazı fontunun boyutlarını dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; fare imleç boyutu nasıl ayarlanır

Yukarıda konumuzda bahsettiğimiz gibi Skype yazı boyutu değiştirme ayarlama hakkında bilgilendirme yapmaya çalıştık.  Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın