Sponsorlu Bağlantılar

İphone ekran süresi parolasını sıfırlama

1.008 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceki konularımızda iphone ekran süresi nedir? Nasıl kullanılır bu konularda siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışmıştık.

Bu makalemizde ekran süresi için oluşturduğunuz parola veya genel olarak kullanılan dille şifreyi ya unuttuysanız? O zaman ne olacak bu gibi akıllara gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız. Sizlerinde sorularınız olursa soru-cevap sayfamızı kullanarak bize sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Konumuz olan iphone ekran süresi şifresini sıfırlama konusunda bu konuda size nasıl yardımcı olabiliriz? Aşağıda vereceğimiz ipuçlarını kullanarak ekran süresi şifresini nasıl sıfırlarız bunu sizlere anlatacağız.

İPHONE EKRAN SÜRESİ SIFIRLAMA

Oluşturduğunuz parolayı unuttunuz ve hatırlamıyorsunuz bunun için korkmanıza gerek yok bunun için iphone sıfırlama adımları ile sadece ayarları sıfırlamanız yeterli olacaktır.

  • Ayarlar
  • Genel
  • Sıfırla
  • Tüm Ayarları Sıfırla

Yukarıda adımları takip ederek sadece telefonda gerçekleştirdiğiniz ayarları sıfırlayacağınız için diğer girilen şifreleri de, ağ anahtarını ve tüm içerik ayarlarını sıfırlayacağınızı da unutmayınız.

Bunun için telefonda ne tür ayar olup olmadığını düşünün ve öyle sıfırlayın. Yoksa diğer hatırlayamadığınız parola da olabilir. Cihaz içinde fotoğraf, video ve diğer içerikleriniz silinmeyecektir sadece iphone cihaz içinde oluşturduğunuz ayarlar sıfırlanacaktır. Bu işlemi diğer unuttuğunuz şifreler içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazımızda ekran süresi şifresi nasıl sıfırlanır bunu sizlere bu yazımızda vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın